• Головна
  • Благодійна акція учнів СЗОШ №1 «Допоможи Миколаю прийти до дітей-сиріт».
10:18, 27 грудня 2016 р.

Благодійна акція учнів СЗОШ №1 «Допоможи Миколаю прийти до дітей-сиріт».

З 21 листопада по 17 грудня з  ініціативи учнівського самоврядування в СЗОШ №1 проходила благодійна акція  «Допоможи Миколаю прийти до дітей-сиріт».

Ця ініціатива дуже важлива за своєю місією – достукатись до дитячих сердець, закласти в юні душі відповідальність, на конкретних прикладах показати, що добро при бажанні може творити кожен. Тому потрібно не тільки виховувати у дітей доброту і милосердя, а й навчити їх практичному здійсненню благодійної діяльності.

Акція проходила під гаслом «Допомагаючи іншим, ми допомагаємо собі». Тож кожен міг долучитися до акції і подарувати щиру посмішку дитині та радість від прийдешніх свят.

Висловлюємо подяку усім, хто не залишився байдужим та приєднався до благодійної акції «Допоможи Миколаю прийти до дітей-сиріт». Завдяки вашій допомозі було сформовано 24 подарунки. У кожному подарунку були: м′яка іграшка, книжечка, канцелярське приладдя, солодощі. З такими гостинцями наш шкільний Миколай зі своїми помічниками завітав в ДНЗ №17 до вихованців притулкової групи та спецгрупи.

Благодійна акція  учнів СЗОШ №1 «Допоможи Миколаю прийти до дітей-сиріт»., фото-1

   2

Дорогі благодійники! Завдяки вашій підтримці дітки отримали не тільки довгоочікувані дарунки, але й тепло і любов, з якими ви їх готували.

В рамках акції до 17 грудня включно проводився збір іграшок, канцелярського приладдя та одягу.

Благодійна акція  учнів СЗОШ №1 «Допоможи Миколаю прийти до дітей-сиріт»., фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Благодійнаакція #учні #СЗОШ№1 #«ДопоможиМиколаюприйтидодітей-сиріт»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...