• Головна
  • Перші результати II етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад
12:07, 22 листопада 2016 р.

Перші результати II етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

У листопаді розпочався II етап предметних олімпіад - міський. Перший етап – це загальношкільний, під час якого учні пишуть олімпіадні роботи, а найкращі проходять у наступний етап та представляють школу на міському рівні.

На даний момент проведено олімпіади уже з 5 предметів: трудове навчання, математика, фізика, географія, іноземна мова.

Учні загальноосвітніх шкіл хвилюються, адже переможці міського етапу відправляться представляти місто на обласний етап, і щоб не говорили, у сучасному суспільстві модно бути розумним та здобувати призові місця на різноманітних конкурсах, адже дитині це додає впевненості та розуміння, що високий рівень знань розширює можливості та шляхи реалізації.

Отже, 12 листопада на базі ЗОШ №17 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Перші місця посіли: 8 кл. ЗОШ № 10 – Патапова Інна; 9 кл. ЗОШ № 5 – Здоровик Наталія; 10 кл. НВК № 8 – Кравець Вікторія; 11 кл. НВК № 13 – Стругевич Діана; 8 кл. ЗОШ № 11 – Циганюк Сергій; 10 кл. ЗОШ № 12 – Кобильник Андрій.

трудове 1

трудове 1

   трудове

12 та 13 листопада відбувся II етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та математики в ЗОШ № 2. Перші місця з географії посіли та продовжать участь у наступному обласному етапі: 8 кл. НВК № 3 – Семенишен Максим; 9 кл. ЗОШ № 12 – Осадчук Ярослава; 10 кл. НВК № 14 – Дзісяк Ілля; 11 кл. ЗОШ №12 – Заболотна Діана.

Першість з математики вибороли: 6 кл. НВК № 9 – Тихун Захар; 7 кл. НВК № 14 – Наливайко Ілля; 8 кл. НВК № 9 – Рибак Яна-Марія; 9 кл. ліцею – Іванюк Роман; 10 кл. СЗОШ № 1 – Боднар Олександр; 11 кл. НВК № 9 – Матвійчук Ірина.

фізика

19 листопада ЗОШ № 2 приймала 93 учасники II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Перші місця посіли: 11 кл. ліцею – Бруса Андрій; 10 кл. СЗОШ № 1 – Боднар Олександр; 9 кл. ЗОШ № 5 – Гордєєва Софія; 8 кл. ЗОШ № 5 – Данч Іванна; 7 кл. НВК № 14 – Наливайко Ілля.

Олімпіада з іноземної мови відбулася 20 листопада, на олімпіаді представлено 3 іноземні мови: англійська, французька та німецька.

Англійську мову представили та здобули перші місця: 8 кл. НВК № 14 – Старожук Вероніка; 9 кл. НВК № 9 – Сабат Софія; 10 кл. ліцею – Чалий Дмитро; 11 кл. ліцею – Сухова Діана.

Німецьку мову представляти у область поїдуть: 8 кл. НВК № 3 – Чубатюк Денис; 9 кл НВК № 9 – Панцир Олена; 10 кл. СЗОШ № 1 – Осадчук Ольга; 11 кл. НВК № 9 – Боршуляк Вікторія.

Французька мова представлена тільки учнями 8-9 класів,переможці: 8 кл. НВК № 14 – Гоков Володимир; 9 кл. НВК № 8 – Бочарнікова Анастасія.

Вітаємо переможців та бажаємо наснаги здобути перемогу в наступному етапі.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#предметніолімпіади #фізика #трудовенавчання #іноземнамова #географія #преможці #IIетапВсеукраїнськихолімпіад
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...