Купівля обладнання та комплектуючих для зернової промисловості є необхідною умовою хорошого функціонування підприємства. Останнім часом мають попит розумні приладдя, зокрема датчики, клапани, промислові контролери, системи радіокерування кранами та інші засоби автоматизації. Компанія Ремікс https://www.remix.com.ua/ пропонує різноманітне устаткування, яке повністю відповідає стандартам. Варто лише завітати на сайт та переглянути доступні пропозиції.

Основні типи устаткування

Обладнання для обробки та зберігання зерна є необхідним для забезпечення якості та безпеки зернових культур, його зберігання та переробки. Ось основні типи механізмів, які можна придбати в магазині.

1. Борошномельне та елеваторне обладнання. Силоси, зерноочисники, сушарки та інші вироби, що призначені для виготовлення борошна та круп. Завдяки спорядженню можна очистити сировину від домішок, зокрема сміття та пилу.

2. Засоби автоматизації. Датчики рівня (води, тиску, положення), пневмо-електровібратори, пневматика та інші конструкції дозволяють стежити за оптимальністю стану всіх виробничих процесів.

3. Лабораторні установки. Пробовідбірники зерна та вологомір контролюють лабораторний стан зернових культур на всіх етапах виробництва. Це стосується також транспортування та зберігання в силосах.

4. Фільтрувальні тканини. Допомагають очистити продукт від сторонніх предметів. Випускають різних розмірів та щільності, що дозволяє використовувати матеріал в різних сферах виробництва.

Познайомитися більш детально з продукцією рекомендується на сайті компанії. До кожної позиції наявні реальні фото та детальний опис основних характеристик спорядження.

Додаткові послуги компанії                  

Окрім продажу тематичної продукції, працівники також займаються встановленням фільтрувальних ситових тканин на млинарних виробництвах. Краще довірити цю справу професіоналові, адже він точно врахує особливості конструкції та правильно натягне на поверхню обладнання матеріал.

За потребою працівник може також допомогти з вибором рулону, зокрема довжини, ширини та щільності. Роботи виконуються за допомогою пневматичного приводу: інструмент допомагає розтягнути тканину рівномірно по всьому столу. А правильність натягнення перевіряють спеціальним пристроєм тензиометром (в нормальному стані прилад показує 15 н/см).