Стати донором ооцитів може будь-яка здорова у фізичному та психічному відношенні жінка віком до 35 років, яка має мінімум одну рідну дитину. Підсумкове рішення щодо роботи з потенційним донором приймається адміністрацією клініки. Кожна жінка може стати донором до 6 разів, причому між циклами донорства робиться обов'язкова перерва в 2-3 місяці.

Пройшовши за посиланням https://donorslife.com/djakuju-donor/, ви зможете ознайомитися з відгуками донорів яйцеклитини.

Вимоги, які висуваються до донорів яйцеклітин:

  • вік від 20 до 33 років;
  • мінімум 1 рідна дитина;
  • фізичне та психічне здоров'я;
  • відсутність алкогольної чи наркотичної залежності.

Як здійснюється процедура донації?

В нормі щомісяця у жінки виробляється одна яйцеклітина. Для донорства однієї яйцеклітини недостатньо, оскільки з різних причин може не підійти для донації. Тому жінці-донору проводиться медикаментозна стимуляція овуляції, внаслідок чого дозрівають кілька яйцеклітин. Ця процедура є безпечною для донора і проводиться під повним контролем лікаря клініки.

Вперше ви відвідуєте репродуктолога на 3-5-й день менструального циклу. Лікар проводить гінекологічний огляд, робить УЗД органів малого тазу та приймає рішення про можливість вашої участі у програмі. Якщо все гаразд, вам призначається додаткове обстеження (аналізи, УЗД, консультації спеціалістів). Після успішного завершення обстеження вас заносять у базу даних і ви можете взяти участь у процедурі донації (програма стимуляції суперовуляції) з наступного менструального циклу.

Якщо у донора вже є готові аналізи з актуальним терміном дії, то клініка їх прийме, що пришвидшить ухвалення рішення про входження до програми.

Під час програми стимуляції донору призначаються препарати, що стимулюють овуляцію. Лікар відстежує процес дозрівання фолікулів. У певний час призначається так званий тригер овуляції – препарат, який дозволяє контролювати момент виходу яйцеклітини з фолікула. Через 34-36 годин після цього проводиться пункція (забір ооцитів). Це малоінвазивна процедура, яка проводиться під загальною анестезією та займає близько 15 хвилин. Потім ви відпочиваєте в окремій палаті протягом кількох годин, отримуєте компенсацію та можете їхати додому.

Ставши донором яйцеклітин, ви подаруєте радість материнства жінкам, які з тієї чи іншої причини були позбавлені найбільшого щастя у житті кожної людини.