Лоджія і балкон - свого роду провідники між вулицею і приміщенням. Якщо не подбати про їх захист, холод дуже швидко змусить мешканців будинку подбати про утеплення. Щоб заощадити сили, час і гроші, краще вже на етапі підготовки балкона або лоджії вибрати тип скління і відповідні вікна.

Замовити скління балконів та лоджій можна на winmart.com.ua/!

Чим характеризується напівтепле скління лоджії?

Напівтепле скління не можна віднести ні до теплого, ні до холодного типу. Це щось середнє. Воно поєднує в собі легкість і ергономічність холодного скління і надійний захист теплого. На такий лоджії температура на пару градусів нижче, ніж в приміщенні, і на порядок вище, ніж на вулиці взимку.

Це дозволяє проводити на лоджії час не тільки влітку, коли сонечко в своєму розпорядженні до домашніх посиденьок, але і в проміжні сезони. А ось взимку на напівтеплій лоджії вже не так комфортно - доведеться взяти з собою плед і гарячий чай. Зате абсолютно точно не зіпсується побутова техніка і приживеться домашня оранжерея.

Особливості конструкції напівтеплого скління балкона і лоджії

Напівтепле скління балкона і лоджії завжди передбачає розсувні віконні механізми. Вони не герметичні на 100%, на відміну від конструкцій теплого скління. Ця особливість погіршує показник теплозбереження.

Натомість на це вікна отримують відчутні бонуси: відсутність конденсату і економію простору. Адже стулки такого скління не відкриваються всередину і зовсім не займають місце.

Функціонал напівтеплого скління балкона і лоджії

Здібності і можливості скління балкона або лоджії багато в чому залежать від того, які вікна ви виберете. Вони отримують різну начинку. Відрізнятися може кожен віконний елемент, починаючи від типу скла і закінчуючи товщиною склопакета.

Напівтепле скління лоджії за класикою отримує теплі вікна зі склопакетом, де повітряна камера заповнена інертним газом. Таке енергозберігаюче вікно є в асортименті багатьох виробників вікон ПВХ – вони характеризуються найвищим ступенем захисту серед інших моделей.

Якщо ви хочете крім захисту від морозів ще й абстрагуватися від настирливого вуличного шуму, встановіть саме тихе вікно. Воно «з'їдає» на 14 дБ шуму більше, ніж звичайне пластикове вікно. А щоб агресивне сонце не випалювало дорогий ремонт, меблі або рослини на лоджії, підбирайте вікна зі склом, покриття якого відображає ультрафіолетові промені.