З 4 листопада на супутникових каналах українського ТБ почалися короткочасні блекаути. Це означає, що трансляція супутникового каналу на певний час переривається. Заставка, що з'являється під час таких відключень, повідомляє, що дивитися надалі українські супутникові канали допоможе офіційний телевізійний оператор.

Згідно з дослідженнями за останній квартал 2019 року, понад 48% сімей вже придбали плоский телевізор. Зазвичай це моделі з уже вбудованою функцією Smart TV, що дозволяє дивитися всі українські канали онлайн. Дивитися ТБ онлайн ви можете навіть якщо в вашому телевізорі немає Смарт ТВ – потрібно придбати ТВ-приставку на базі Андроїд (або інший ОС).

З кожним днем ​​все більше українців переходить на перегляд телебачення онлайн. Інтернет ТБ можна дивитися не тільки на телевізорі, ви можете дивитися улюблені ТВ-канали на комп'ютері, планшеті чи смартфоні. Так що ж таке інтернет-телебачення? Це система, заснована на двосторонній цифровій передачі телевізійного сигналу через Інтернет за допомогою широкосмугового підключення.

Наразі є два найбільш популярні формати платного ТБ:

  1. ОТТ-телебачення. Цей термін означає доставку відеосигналу від провайдера контенту на пристрій користувача по мережах передачі даних. Таким чином, ви можете дивитися канали ТБ з будь-якого пристрою та в будь-який час, використовуючи при цьому відповідний додаток, наприклад, Ланет.TV.

  2. IPTV-телебачення. Послуги IPTV надаються, як правило, тільки через керовану самим оператором мережу з гарантованим QoS. Це гарантує стабільний сигнал Інтернету та безперебійний перегляд телебачення високої чіткості.

Як дивитися ТБ через Інтернет? Для цього ви можете використовувати будь-який пристрій з функцією відеовідтворення, підключений до Інтернету. У багатьох додатках для перегляду ТБ онлайн є безкоштовний пробний період або ж безкоштовний стартовий пакет. Наприклад, в Ланет.TV є абсолютно безкоштовний пакет ТВ-послуг /PROMO.

Чому зараз збільшився інтерес до різних способів перегляду ТБ онлайн? Причина – кодування супутникового ТБ, що от-от відбудеться. З 20 січня 2020 року всі трансляції каналів з супутника будуть закодовані та ваша «тарілка» не зможе транслювати канали супутникового ТБ. Раніше частоти супутникових каналів 2019 можна було з легкістю знайти в Інтернеті, і звичайний домашній приймач міг транслювати канали України. З 2020 року дізнаватися нові частоти українських каналів безглуздо, адже ваш тюнер не зможе розкодувати сигнал.

Немає сигналу на супутнику, що робити?

Усім відомо, що супутникове ТБ, по суті, – це піратство. Популярні канали великих українських медіа груп закуповують різний ТВ-контент (кліпи, серіали, фільми), а глядач із супутниковою тарілкою не платить за цей матеріал. Нові параметри супутникового ТБ передбачають використання послуг офіційних провайдерів супутникового телебачення в Україні, саме на їхньому обладнанні й буде відбуватися прийом і декодування супутникових загальнонаціональних каналів. Слідкуйте за новинами супутникових телеканалів України та вибирайте для себе новий, легальний спосіб перегляду ТБ. Користуючись послугами офіційного телевізійного оператора, ви завжди зможете дивитися онлайн СТБ, Новий канал, Інтер, 1+1, ICTV, М1, М2, Ентер-фільм, 2+2, НЛО TV та інші онлайн в додатку Ланет.TV.