Сьогодні поговоримо про те, як визначитися з тим хто саме зробить вам фото вашої мрії. Результат фотосесії залежить від того чи правильно ви вибрали фотографа.

Можливо зараз для когось буде відкриттям, що фотографи також бувають різні Так, так. Бувають фотографи репортажні, весільні, портретні, пейзажні. Це взагалі окрема велика тема, мабуть, про неї я напишу окремий пост. Якщо коротко, то не факт, що фотограф інтер"єрів сфотографує портрет вашої мрії. Для різних жанрів фотографії потрібне різне обладнання, світло, умови і т. д.

То ж на що звертати увагу при виборі "того самого"?  Поїхали...

1. Для початку звузимо величезне коло пошуку до тих фотографів, які знімають саме те, що ВАМ потрібно. 

2. Роздивіться уважно роботи. На що треба звернути увагу: - які емоції викликає картинка; - колір та обробка фотографій; - стилістика (вам має бути близький напрямок у якому знімає фотограф); - пози, ракурси, емоції. Вам має бути близьке те, що ви бачите на картинці.

3. Спілкування фотографа з клієнтами.

Подивіться які пости він пише і як. Почитайте коменти та відгуки.

4. Поспілкуйтеся особисто з тим хто вам найбільше сподобався. Якщо відчули, що ви на одній хвилі, хватайте його і бронюйте зручний час.

5. Якщо при перегляді фоторобіт у вас не виникає думки: "хочу таку саму фотку", - шукайте далі. Якщо при спілкуванні у вас не виникло контакту, відчуття довіри - шукайте далі. На фотосесії ви не зможете відкритися і не отримаєте бажаний результат.

Джерело