ТОП-5 порад для автомобілістів про підготовку транспорту до зимового сезону.

Усі автомобілісти знають, наприкінці осені настає час змінювати літню гуму на зимову яка розрахована на різкі перепади температур, щоб запобігти різноманітним аваріям чи коркам на дорозі. Але не завжди є можливість розрахувати час, і переодягнути машину до перших опадів чи морозів, саме через це затори на дорогах із закінченням осені збільшуються в декілька разів.

Тільки 14 листопада у Київській області трапилось понад 300 ДТП в 70% - за участю авто на літній гумі. Навіть якщо у вас немає власної автівки, з настанням холодів перше, що спадає на думку зимова гума.

Комплект якісної зимової гуми, коштує не малих грошей вартість якої залежить від виробника, стану чи розміру. Також із настанням холодів не варто забувати про рідину в середині машини. Такі речі як мастило та антифриз, потрібно замінити на зимові варіанти, які витримують низьку температуру та не будуть замерзати. Не варто нехтувати якісним пальним та заощаджувати, адже найголовніше на дорозі це безпека. Краще довірити підготовку машини до холодів професіоналу, та провести діагностику двигуна, а також перевірити охолоджувальну та нагрівальну систему. Звичайно не зайвим буде придбання спеціальної щітки для прибирання снігу з авто, а також спрей для розморожування скла, чи силіконове мастило для змащування гумових ущільнювачів у дверях авто.

Редакція сайту "3849.com.ua" підготували для вас 5 кращих порад для підготування машини до зими:

Порада №1: Зимова гума - обов‘язкова складова безпеки на дорозі.

Їздити на літній гумі не лише небезпечно, але й безвідповідально. Якщо ви мешкаєте у місті достатньо буде просто придбати комплект зимової гуми, але якщо ви мешкаєте за містом чи плануєте виїжджати час від часу - краще придбати шиповані шини.

Порада №2: Перевірте акумулятор.

При сильному морозі нерідко можуть виникати проблеми із пуском двигуна, тому потрібно завчасно подбати про справність батареї.

Порада №3: Перевірте масло та його в‘язкість.

Масло змащує металеві деталі двигуна, захищаючи його від зламу. Густота або в‘язкість масла, впливає на роботу двигуна. Взимку при низьких температурах масло загустіє, це може спричинити перегрів двигуна.

Порада №4: Підтримуйте достатню кількість антифризу.

Охолоджувальну рідину в процесі підготовки до морозів варто замінити на антифриз, який буде захищати двигун автомобіля як від замерзання, так і від перегріву.

Порада №5: Прослідкуйте за заміною рідини у склоочиснику.

Погана видимість у холодну погоду може стати причиною ДТП, тому варто переконатись, що двірники справні. Також слід замінити рідину на сезону – зимову. Яка при перепадах температур не буде замерзати у трубках і тріскатись.

Регіна Леончик