Порядок прийому громадян у відділах ДРАЦС з 12 травня.

З метою належного забезпечення прав громадян у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 № 255), з 12.05.2020 розпочинаємо прийом громадян безпосередньо у Кам'янець-Подільському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький), з усіх питань за попереднім записом за телефонами: (03849) 7-40-58 та (03849) 9-04-58, повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільського міськрайонного відділу ДРАЦС.

Прийом здійснюватиметься з урахуванням обмежувальних заходів, визначених вищезазначеною постановою, і при наявності індивідуального захисту (масок/респіраторів).

Як альтернативний спосіб реалізації прав у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадяни мають можливість не відвідуючи відповідні відділи подавати документи з питань державної реєстрації актів цивільного стану та отримувати консультацій через мережу Інтернет з використанням веб-порталу "Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану цивільного стану".

В рамках зазначеного пілотного проекту відділи ДРАЦС приймають заяви з накладенням кваліфікованого електронного підпису, документи, необхідні для відповідної державної реєстрації актів цивільного стану.