Весільний сезон у Кам'янці-Подільському

Туроператор «КАМЕЛОТ-Х»
Плануєте весільну подорож, і не знаєте, до якого турагенства Кам’янця вам податись? Завітайте до «Камелот-X», і ви не пошкодуєте! Ми запрошуємо вас саме до нас, адже ми вислухаємо усі ваші побажання та надії на подорож, складемо індивідуальну програму відповідно до ваших смаків та вподобань, перебуваємо в постійному пошуку нових можливостей для відпочинку та пригод, і гарантуємо вам неймовірні емоції та враження від подорожі, оскільки ми працюємо лиш з перевіреними партнерами, такими як: Coral Travel, Феєрія мандрів, Join UP, IT-tour.
Ми довіряємо ваш відпочинок, лише професіоналам!
просп. Грушевського, 46,оф. 118, 119
+380(97)374-26-25 , +380(93)293-91-75
Дизайн-студія "Ажур"
Бажаєте оформити своє свято на заздрість усім?
Наші товари та послуги:
- весільні келихи;
- родинні свічки;
- дизайнерські свічки(різних коьорів);
- кошики для пелюсток;
- подушечки під обручки;
- букети для нареченої, із штучних квітів на замовлення;
- бутоньєрки;
- інтер'єрні свічки;
- широкий вибір вишуканої жіночої білизни під весільну сукню та на кожен день;
- оформлення подарунків арома-квітами.
просп. Грушевського, 27/5
+380(97)565-68-75
"ЦЕНТР СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ"
Лікування ротової порожнини та зубів Кам’янець надає на найвищому професійному рівні, кваліфіковані стоматологи не дадуть підстав сумніватися в своїй компетенції, а сучасне обладнання європейського рівня не дозволить обрати іншу стоматологію.
вул. Драгоманова, 14-а
+380(98)812-63-48
Весільна агенція «ЛАВ»
Весільні агенції Кам’янця організовують все від «А» до «Я», але агенція «ЛАВ» підходить до організації кожного весілля, заходу, як до власного.
Організація весілля у Кам’янці та й не тільки це клопітка справа, адже потрібно обрати тематику, локацію для церемонії та бенкету, букет, бутоньєрка, розсадка гостей, запрошення та багато іншого, що часто заводить молодят у паніку та стрес. Ми пропонуємо перетворити підготовку на приємний процес, адже всі клопоти ми візьмемо на себе, а молодятам потрібно тільки затвердити ті чи інші моменти.
Ціни на організацію весілля залежать від обраного пакету послуг, закладеного бюджету, адже наша перевага, що ми беремось за організацію заходів різного рівня.
просп. Грушевського, 46, оф. 607-Б
+380(68)044-99-46
Косметологічний кабінет "Profimed"
Підготовка образу нареченої розпочинається зазадлегіть. Косметологічний кабінет "Profimed", проопує широкий спектр послуг:
- естетична медицина;
- тредліфтинг;
- контурна пластика;
- ін'єкційна корекція тіла;
- апаратна косметологія;
- корекція усіх ділянок обличчя.
Даний косметологічний кабінет у Кам’янці - це один із перших закладів, який робить інноваційне доступним.
вул. Данила Галицького, 11/2, 3-й пов.
від 100 грн.
+380(67)384-33-35
Амбулаторно-поліклінічний заклад ПП "ПОДІЛЛЯ-МЕД"
Підготовка до пологів чи не найважливіший етап перед народженням. Кожна жінка хоче бути впевненою, що її дитя народиться в руках справжніх спеціалістів.

Приватна жіноча консультація в медичному центрі «Поділля-Мед» забезпечить спокійне та безпечне протікання вагітності, підтримку при виникненні будь-яких ускладнень.
пров. Миколи Флерка, 9
+380(67)858-19-75
Михайло Мамчур - Весільний ведучий (тамада)
Важко уявити сучасне весілля без ведучого, який створить атмосферу та не дасть нікому засумувати.
Шукаєте «тамада у Кам’янці», зверніться у весільну агенцію «ЛАВ» та познайомтесь із ведучим високого рівня – Михайлом Мамчуром.
Харизматичний ведучий на весілля, який викрутиться із будь-якої ситуації із тактовністю, підготує індивідуальну програму із врахуванням всіх побажань замовника, але водночас і залишить долю інтриги, щоб було цікаво усім.
Ведучий потрібний не тільки на весілля, а й на хрестини, день народження, корпоратив. Тамада ціни Кам’янець залежать від заходу, тривалості, тому всі деталі обговорюють в індивідуальному порядку при особистій зустрічі.
Ведучий на весілля, день народження, ювілей, корпоратив, родини, хрестини, випускний вечір, відкриття магазину: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Вінниця, Житомир.
просп. Грушевського, 46, оф. 607-Б
від 250 $
+38 067 918 90 39
Зона відпочинку "Перевесло"
Урочисті події це завжди відповідально. Де провести свято, адже від цього залежить його успіх. Шукаєте бенкетні зали для святкування весілля, випускного, дня народження, ювілею, корпоративну? Зона відпочинку «Перевесло» запрошує в мальовниче село Оринин.
Бенкетний зал на 200 персон з просторим танцювальним майданчиком, можливістю освіжитись на свіжому повітрі біля води. Незважаючи, що відпочинкова зона знаходиться у сільській місцевості, ми гарантуємо високий рівень проведення свята: європейське обслуговування, вишукані страви української та європейської кухні, стриманий дизайн інтер’єру.
Давайте спільно зробимо ваше свято незабутнім!
с. Оринини
+380(67)383-94-96
Бенкетна зала "Імпреза" (працюємо під замовлення)
Шукаєте, де у Кам’янці відсвяткувати весілля, день народження, ювілей, корпоратив, зустріч однокласників, чи якусь іншу подію? «Імпреза» - зал під замовлення у Кам ’ янці чудово у цьому допоможе. Вишуканий зал, обслуговування на високому рівні, та смачна європейська кухня, зроблять ваше свято неперевершеним.
Колектив закладу створить затишок, комфортні умови для кожного гостя та гарантує чудовий настрій і неймовірні емоції.
вул. Гагаріна, 52
В залежності від меню.
+380(98)544-66-54
Хореографічна студія «Хамелеон»
Весільний сезон - передбачає насичену, клопітку підготовку для молодят.
Якщо ви ніколи не займалися танцями, але бажаєте створити незабутню композицію, яка принесе вам задоволення, то вам саме до нас.
- Вальс.
- Перший танець.
- Флешмоб.
- Танець малюків.
вул. Розвадовського, 8, ЗОШ №17
від 150 грн/заняття
+380(97)232-88-36, +380(97)370-71-67
Стоматологiчна клiнiка "Атланта"
Якщо потрібен приватний стоматолог Кам’янець пропонує шукати його в «Атланті». Чому «Атланта»? Бо саме тут виконують увесь спектр послуг від відбілювання до встановлення імплантатів. Підхід лікарів і всього медичного персоналу професійний, кожен пацієнт отримує максимум уваги, адже гасло нашого медичного закладу «Клієнт завжди правий!».
вул. Гагаріна, 83
+380(67)384-12-07