Що одягнути?

Магазин одягу та взуття "Dress-Code"
Шопінг полюбляють усі жінки, а особливо якщо він з комфортом. Магазин одягу та взуття "Dress-Code" у Кам’янці-Подільського запрошує усіх в торговий центр "Фортуна", що знаходиться на території Центрального ринку.
"Дресс-Код" - це магазин жіночого одягу та взуття з Туреччини. У сфері торгівлі наша команда вже не перший рік, товар купуємо особисто у перевірених постачальників.
Надаємо перевагу тільки хорошій якості, але й не забуваємо про доступність цін. Шукаєте "купити жіночий одяг Кам’янець", не гайте часу, а мерщій до нас. Ви зможете підібрати цілісний образ саме у нас, ми організували роботу магазину так, щоб кожна жінка, дівчина могла відразу підібрати одяг та взуття в одному місці.
просп. Грушевського, 23
+380(68)031-84-66
Магазин одягу "SUPERЦІНА"
Магазин "SUPERЦІНА", новий одяг за помірними цінами та із широким вибором моделей. 700 квадратних метрів комфортних покупок, починаючи від шкарпеток та спідньої білизни, закінчуючи теплим верхнім одягом.
Завітавши у магазин "SUPERЦІНА" ви будете приємно здивовані. Мережа співпрацює із вітчизняними та закордонними виробниками, які пропонують одяг хорошої якості за доступними цінами. Ми переконані, що кожен знайде щось для себе: джинси, светри, куртки, сукні, сорочки. Приємно, що одягнути у "SUPERЦІНІ" всю сім’ю, можна як на кожен день так і святково, для урочистих подій.

Магазини, салони, які попонують весільні сукні, чоловічі костюми, вечірній одяг для урочистих подій.