Де провести?

Банкетна зала "Оазис" (працюємо під замовлення)
Ресторан "Оазис" Кам’янець розрахований на 100 осіб. Доповнений літнім майданчиком для танців та відпочинку на свіжому повітрі, передбачене місце для встановлення фуршетів та кенді барів. Зона відпочинку дозволить перевести подих та відновити сили після запальних танців.
Кухня даного закладу є найдоступнішою у місті, адже орієнтована на замовника. Керуючись запланованим бюджетом, ми спільно формуємо меню враховуємо всі побажання клієнта.
Ресторан оформлений у класичному стилі з використанням пастельних тонів, які стануть хорошою базою для створення індивідуального декору.
вул. Івана Франка, 40
від 400 грн
+380(67)926-53-33
Банкетна зала "Свояк" (працюємо під замовлення)
Підготовка до весілля – це завжди виснажлива та клопітка робота, яка орієнтована на найвищий результат, адже такий день буває раз у житті.
Банкетна зала "Свояк" у Кам’янці орієнтована саме на проведення таких заходів. Наш зал може вмістити до 75 осіб також ви можете розмістити фотозону та здивувати гостей оригінальним оформленням.
Обираючи стилістику закладу, ми надали перевагу універсальному варіанту: світлі стіни із декоруванням камінням та меблями із натурального дерева.
Меню узгоджується із кожним індивідуально, ми врахуємо всі побажання та запропонуємо приблизні страви для різних бюджетів.
просп. Грушевського, 29-А
від 400 грн
+380(97)791-73-31
Банкетна зала "Азалія" (працюємо під замовлення)
Організація весілля базується на виборі банкетного залу, в якому пройде основне святкування, а за бажанням й церемонія розпису.
Потрібний зал для весілля у Кам’янці, тоді вам до нас.
Банкетна зала "Азалія", яка працює під замовлення від 20 до 250 осіб.
Ресторан оформлений у класичному стилі з використанням пастельних тонів, що стане хорошою базою для створення індивідуального декору.
вул. Хмельницьке шосе, 32
від 650 грн.
+380(67)926-53-33
Караоке клуб "Music Hall"
Команда "MUSIC HALL" запрошує відзначити важливі події сімейного, професійного та особистого життя у нашому БАНКЕТНОМУ ЗАЛІ на 150 гостей!
До Ваших послуг:
- професійна команда кухарів, офіціантів та барменів;
- індивідуальна розважальна програма за бажанням (жива музика, дискотека, караоке, запальні ведучі, трансляція фото- та відеорядів на екранах, професійна зйомка);
- персональний підхід "на будь-який гаманець"!
вул. Соборна, 4, 2 поверх
+380(067)442-20-45
Банкетна зала "Імпреза" (працюємо під замовлення)
Шукаєте, де у Кам’янці відсвяткувати весілля, день народження, ювілей, корпоратив, зустріч однокласників, чи якусь іншу подію? "Імпреза" - зал під замовлення у Кам'янці чудово у цьому допоможе. Вишуканий зал, обслуговування на високому рівні, та смачна європейська кухня, зроблять ваше свято неперевершеним.
Колектив закладу створить затишок, комфортні умови для кожного гостя та гарантує чудовий настрій і неймовірні емоції.
вул. Троїцька, 1
+380(98)544-66-54

Усі заклади міста, які пропонують зустріти Новий рік або провести корпоратив.