Де провести?

Караоке клуб "Music Hall"
Команда "MUSIC HALL" запрошує відзначити важливі події сімейного, професійного та особистого життя у нашому БАНКЕТНОМУ ЗАЛІ на 150 гостей!
До Ваших послуг:
- професійна команда кухарів, офіціантів та барменів;
- індивідуальна розважальна програма за бажанням (жива музика, дискотека, караоке, запальні ведучі, трансляція фото- та відеорядів на екранах, професійна зйомка);
- персональний підхід "на будь-який гаманець"!
вул. Соборна, 4, 2 поверх
+380(067)442-20-45
Банкетна зала "Імпреза" (працюємо під замовлення)
Шукаєте, де у Кам’янці відсвяткувати весілля, день народження, ювілей, корпоратив, зустріч однокласників, чи якусь іншу подію? "Імпреза" - зал під замовлення у Кам'янці чудово у цьому допоможе. Вишуканий зал, обслуговування на високому рівні, та смачна європейська кухня, зроблять ваше свято неперевершеним.
Колектив закладу створить затишок, комфортні умови для кожного гостя та гарантує чудовий настрій і неймовірні емоції.
вул. Троїцька, 1
+380(98)544-66-54
Банкетна зала "Свояк" (працюємо під замовлення)
Підготовка до весілля – це завжди виснажлива та клопітка робота, яка орієнтована на найвищий результат, адже такий день буває раз у житті.
Банкетна зала "Свояк" у Кам’янці орієнтована саме на проведення таких заходів. Наш зал може вмістити до 75 осіб також ви можете розмістити фотозону та здивувати гостей оригінальним оформленням.
Обираючи стилістику закладу, ми надали перевагу універсальному варіанту: світлі стіни із декоруванням камінням та меблями із натурального дерева.
Меню узгоджується із кожним індивідуально, ми врахуємо всі побажання та запропонуємо приблизні страви для різних бюджетів.
просп. Грушевського, 29-А
від 400 грн
+380(97)791-73-31

Усі заклади міста, які пропонують зустріти Новий рік або провести корпоратив.