
10:01, Сьогодні
Надійне джерело
Майже у 16 разів більше норми: у Кам'янці спіймали п'яного водія

Фото: Патрульної поліції Кам'янець-Подільського району
23 червня, під час патрулювання на вулиці Панівецькій, патрульні зупинили автомобіль Renault, водій якого порушив ПДР.
Під час спілкування з 23-річним водієм інспектори виявили в нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд на місці зупинки за допомогою приладу Драгер. Результат — 3,16 проміле, що майже у 16 разів перевищує допустиму норму.
На керманича патрульні склали:
- протокол за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП.
Водія відсторонено від керування транспортним засобом. Повідомили у Патрульній поліції Кам'янець-Подільського району.
Закликаємо водіїв не сідати за кермо у стані сп’яніння. Такі дії становлять серйозну небезпеку не лише для самого керманича, а й для всіх учасників дорожнього руху.

Читайте також:"На Камʼянеччині п'яний мотоцикліст наїхав на жінку".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
ТОП новини
Оголошення
Коментарі