• Головна
  • Майже у 16 разів більше норми: у Кам'янці спіймали п'яного водія
10:01, Сьогодні
Надійне джерело

Майже у 16 разів більше норми: у Кам'янці спіймали п'яного водія

Фото: Патрульної поліції Кам'янець-Подільського району

Фото: Патрульної поліції Кам'янець-Подільського району

23 червня, під час патрулювання на вулиці Панівецькій, патрульні зупинили автомобіль Renault, водій якого порушив ПДР.

Під час спілкування з 23-річним водієм інспектори виявили в нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд на місці зупинки за допомогою приладу Драгер. Результат — 3,16 проміле, що майже у 16 разів перевищує допустиму норму.

На керманича патрульні склали:

  • протокол за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП.

Водія відсторонено від керування транспортним засобом. Повідомили у Патрульній поліції Кам'янець-Подільського району.

Закликаємо водіїв не сідати за кермо у стані сп’яніння. Такі дії становлять серйозну небезпеку не лише для самого керманича, а й для всіх учасників дорожнього руху.

Майже у 16 разів більше норми: у Кам'янці спіймали п'яного водія, фото-1

Читайте також:"На Камʼянеччині п'яний мотоцикліст наїхав на жінку".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#патрульні #алкосп’яніння #штраф #авто
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення