• Головна
  • Через незаконне підвищення цін на електроенергію громаді повернуть понад 320 тисяч гривень
21:44, Сьогодні
Надійне джерело

Через незаконне підвищення цін на електроенергію громаді повернуть понад 320 тисяч гривень

Фото: мережа "Інтернет"

Фото: мережа "Інтернет"

За позовом прокуратури до бюджету громади буде повернуто понад 320 тис. грн.

Задоволено позов Кам’янець-Подільської окружної прокуратури, поданий в інтересах держави в особі Дунаєвецької міської ради, про визнання недійсними додаткових угод до договору постачання електричної енергії та стягнення безпідставно сплачених бюджетних коштів.

Прокурори встановили, що у грудні 2020 року між комунальним некомерційним підприємством Дунаєвецької міської ради та товариством-постачальником було укладено договір про постачання електричної енергії.

У подальшому сторони уклали низку додаткових угод, якими збільшили ціну за одиницю товару. При цьому зміни внесені з порушенням вимог Закону України "Про публічні закупівлі".

Унаслідок неправомірного підвищення вартості електричної енергії з місцевого бюджету безпідставно сплачено понад 320 тис. грн. Повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

З метою захисту інтересів держави прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом.

Суд погодився з доводами прокурора, визнав недійсними спірні додаткові угоди та ухвалив рішення про стягнення з постачальника електроенергії безпідставно отриманих коштів на користь громади.

Читайте також:"На Хмельниччині під час повітряної тривоги знищили п’ять російських дронів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#електроенергія #суд #прокуратура #ціна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення