• Головна
  • Нічний скандал у Кам’янці: компанія молоді влаштувала шум із російською музикою
15:39, Сьогодні
Надійне джерело

Нічний скандал у Кам’янці: компанія молоді влаштувала шум із російською музикою

Фото: Кам’янець-Подільського районного управління поліції

Фото: Кам’янець-Подільського районного управління поліції

Вмикав російську музику та порушував громадський порядок: у Камʼянці-Подільському поліцейські оформили адміністративні матеріали стосовно місцевого жителя.

Подія сталася 25 травня, близько 23:00 години по проспекту Грушевського поблизу одного із магазинів міста. Повідомили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.

До поліції надійшло звернення від місцевих жителів про те, що компанія молодих людей увімкнула гучно російську музику та порушує тишу у пізній час.

На місце події одразу прибули поліцейські та припинили правопорушення. 

У ході встановлення обставин правоохоронці виявили, що колонки приніс із собою один із компанії — 19-річний місцевий житель. Молодик, будучи у стані алкогольного спʼяніння, вмикав російську музику та гучно лаявся.

Працівники поліції оформили стосовно нього адміністративні матеріали за ст. 178 (Розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях), ст. 182 (Порушення тиші) та ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З рештою молодиків поліцейські провели профілактичні бесіди, аби не допустити в подальшому вчинення аналогічних дій.

Читайте також:"За 16 тисяч доларів обіцяли виїзд до Румунії: судитимуть двох жителів Кам’янеччини".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хуліганство #правопорушення #російська музика #алкогольне спʼяніння
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення