
20:28, 20 листопада 2025 р.
Надійне джерело
У Камʼянці затримали 31-річного чоловіка, який обікрав свого товариша на понад 120 тисяч гривень

Фото: Кам’янець-Подільського районного управління поліції
Після скоєного зловмисник поїхав у місто Хмельницький, де переховувався від правоохоронців.
Однак, оперативники вирахували та затримали крадія. Наразі слідчі вже повідомили йому про підозру. Повідомили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.
Подія сталася 17 листопада у Камʼянці-Подільському. До поліції надійшло повідомлення від 48-річного місцевого жителя про те, що вночі хтось, пошкодивши віконну раму, проник до його будинку та викрав 123 тисячі гривень. Чоловік не ночував вдома, а коли повернувся, то виявив крадіжку коштів.
Потерпілий підозрював у злочині свого товариша, який напередодні заходив до нього поміняти купюри й бачив, де заявник зберігав заощадження.
Поліцейські розпочали пошуки підозрюваного та менш як за добу разом із хмельницькими колегами-розшуківцями затримали зловмисника у місті Хмельницькому. Чоловік якраз збирався покинути область. Частину грошей, яка була при ньому, поліцейські вилучили.
Фігуранта затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та оголосили підозру за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Наразі суд вирішуватиме питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Читайте також:"В Оринині горів житловий будинок".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відкрити компанію в Гонконзі для міжнародного бізнесу
Новини компаній
09:30
Вчора
20:40
1 лютого
08:14
31 січня
Оголошення
15:59, 1 лютого
13:54, 22 січня
16:43, 26 січня
Коментарі