• Головна
  • 5 тисяч доларів США за оформлення інвалідності – судитимуть посадовця Кам’янець-Подільської райради
21:27, 30 вересня
Надійне джерело

5 тисяч доларів США за оформлення інвалідності – судитимуть посадовця Кам’янець-Подільської райради

Фото: Хмельницької обласної прокуратури

Фото: Хмельницької обласної прокуратури

Прокурори Хмельницької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно 61-річного кам’янчанина за фактом одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаним з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що заступник голови Кам’янець-Подільської районної ради в квітні цього року запропонував знайомій допомогу в оформленні довічної ІІ групи інвалідності для доньки, що в подальшому дозволить її зятю отримати відстрочку від мобілізації.

В травні повідомив, що для "позитивного" вирішення цього питання потрібно 5 тис. дол. США. За цю суму він обіцяв вплинути на лікарів експертної групи.

Посадовця затримано на його робочому місці після одержання коштів.

Йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави та відсторонено від займаної посади.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими управління СБУ в Хмельницькій області.

Читайте також:"Шахраї ошукали двох жительок Кам’янця на понад 47 тисяч гривень".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оформлення #інвалідність #кошти #розслідування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення