
20:36, 29 вересня 2025 р.
Надійне джерело
У Камʼянці-Подільському службовий собака Аті допоміг копам розшукати зниклого 8-річного хлопчика

Фото: Кам’янець-Подільського районного управління поліції
Неповнолітній пішов з дому після конфлікту із бабусею й довго не повертався.
Правоохоронці одразу кинулися на пошуки дитини й вже за декілька годин завдяки службовій вівчарці Аті розшукали хлопчика. Повідомили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.
Вчора, 28 вересня, до поліції звернулась жителька села Мукша Китайгородська та повідомила, що після конфлікту її 8-річний онук утік з дому в невідомому напрямку та не повернувся.
Надворі темніло, тож жінка неабияк хвилювалася за хлопчика.
Правоохоронці одразу кинулися шукати дитину. До пошуків також задіяли службового собаку-слідовика Аті з кінологом Олегом Капітанчуком. Вже за декілька годин Аті, взявши слід, привів поліцейських до зниклого хлопчика. Неповнолітній перебував біля магазину у місті Камʼянці-Подільському, куди прийшов пішки. Хлопчик вже хотів повертатися додому, але побоявся, бо надворі почало темніти.
Поліцейські повернули дитину додому. Надалі із родиною працюватимуть ювенальні поліцейські.
Читайте також:"На Кам’янеччині в ДТП загинув водій мототрактора".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відкрити компанію в Гонконзі для міжнародного бізнесу
Новини компаній
09:30
20:40
Вчора
08:14
31 січня
Оголошення
02:17, 26 січня
111
Коментарі