
Некролог
17:23, 2 березня 2025 р.
На війні загинув герой із Кам'янця-Подільського
Некролог

Полеглий військовий. Фото: Кам`янець-Подільська міська рада
З глибоким сумом повідомляю про непоправну втрату.
На війні, захищаючи нашу свободу та незалежність, загинув мужній воїн, вірний син України - сержант Микола Андрухів.
Важко знайти слова, коли Україна втрачає захисника. Він загинув 27 лютого 2025 року при виконанні бойового завдання в районі н.п. Богатир Донецької області, віддав своє життя за мирне небо над нашими головами.
3автра, 3 березня, ми проведемо його в останню дорогу.
Близько 10:00 зустрічаємо кортеж на проспекті Грушевського з напрямку м. Хмельницький.
З 11:00 - прощання у Будинку офіцерів. О 13:00 - поховання на Алеї Слави.
Схиляємо голови у глибокій скорботі, співчуваємо близьким. Вічна пам'ять герою!
Читайте також: "У Кам’янці-Подільському за 65 тисяч євро створять "Бібліосад".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
Вчора
15:12
26 червня
ТОП новини
Оголошення
15:10, 22 червня
22
15:19, 22 червня
17:21, 24 червня
1
12:20, 19 червня
15:15, 22 червня
9
Коментарі