![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
20:17, 18 квітня
Надійне джерело
Кам'янець-Подільського мера Михайла Посітка внесли до Реєстру корупціонерів
![Фото: мережа "Інтернет" Фото: мережа "Інтернет"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа "Інтернет"
На міського голову накладено штраф, а також його внесено до Єдиного держреєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.
Хмельницький апеляційний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким міського голову Кам’янця-Подільського Михайла Посітка визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією. Рішення остаточне та не підлягає оскарженню.
Про це повідомили у Національному агентстві з питань запобігання корупції.
Як зазначається, у січні 2024 року НАЗК склало стосовно нього протокол за ч.ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, було встановлено, що мер міста на пленарному засіданні міської ради брав участь у голосуванні стосовно кадрових призначень особи, яка здійснила добровільні внески до виборчого фонду Посітка під час виборів кам’янець-подільського міського голови у 2020 році.
Крім того, він ухвалив рішення щодо встановлення цій особі максимально можливого розміру надбавки за високі досягнення у праці, а також визначав розмір щомісячного преміювання.
У лютому Кам’янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області визнав Михайла Посітка винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.
На міського голову Кам'янець-Подільська накладено штраф у 6 800 грн, а відповідну інформацію буде внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.
Читайте також:"Аферисти викрали у кам'янчанина 17 тисяч гривень".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:10, 24 липня
21
19:42, 24 липня
9
14:34, 19 липня
live comments feed...
Коментарі