• Головна
  • Кам’янецькі медики увійшли у ТОП 100 української медицини
18:38, 21 лютого

Кам’янецькі медики увійшли у ТОП 100 української медицини

Прокопова та Гарбар. Фото: мережа Інтернет

Прокопова та Гарбар. Фото: мережа Інтернет

Наприкінці 2023 року відбулося голосування за найкращих лікарів країни. Рейтинг "ТОП ЛІКАР УКРАЇНА", створено незалежними ЗМІ, спрямований на підтримку висококваліфікованих фахівців у галузі вітчизняної медицини.

У країні, де кожен день має нові виклики та завдання, медичні фахівці грають ключову роль у підтримці нашого здоров'я та добробуту. Щорічна "Премія Року" - це унікальна нагода, яка визнає досягнення та вагомі внески лікарів України у розвиток сучасної медицини.

За умовами премії, стати учасником міг кожен охочий лікар або медична установа.

В Україні існує багато видатних медичних фахівців, які своїми знаннями та професійною діяльністю вносять вагомий внесок у розвиток сучасної медицини.

У ТОП 100 визначених лікарів України, увійшли й спеціалісти з Кам’янця-Подільського.

77 місце посів Гарбар Тимур Анатолійович. 2009 році закінчив Івано-Франківський національний медичний університет. З 2010 року працював хірургом-стоматологом міської Камʼянець-Подільської стоматології. З 2015 року відкрив власну клініку у Камʼянець-Подільському, де працює, розвивається та активно займається імплантацією.

Кам’янецькі медики увійшли у ТОП 100 української медицини, фото-1

Прокопова Діана Іванівна, лікар загальної практики, загальної медицини, власниця клініки "Д. Прокопової" посіла 89 місце найкращих лікарів.

Кам’янецькі медики увійшли у ТОП 100 української медицини, фото-2

За місце у рейтингу боролись й інші лікарі нашого регіону, але не увійшли у ТОП 100.

На 127 місці Реброва Марина Володимирівна, лікар-ендокринолог вищої категорії клініки "Д. Прокопової", клініки "Оксфорд Медікал".

128 місце посів лікар-кардіолог відділення кардіології та інтенсивної терапії Кам'янець-Подільської міської лікарні Голод Богдан Ігорович. Дійсний член Всеукраїнської асоціації кардіологів України.

248 місце посів Петрук Дмитро Володимирович, лікар-хірург серцево-судинний вищої категорії, завідувач відділення Кам’янець-Подільського відділення інтервенційної кардіології та інвазійної радіології, кандидат медичних наук.

На 505 місці Гузак Володимир Дмитрович, лікар-травматолог клініки «Медлон», кандидат медичних наук. Стаж роботи 18 років. Викладач «АО травма» Україна.

І на 531 місці лікар-невролог вищої категорії центру хребта "Postava" Савчук Микола Іванович, дійсний член Асоціації неврологів України. Лікує захворювання будь-якої складності нервової системи, опорно-рухового апарату та астенічні стани. Лікар володіє методиками рефлексотерапії та безмедикаментозного лікування болів у голові, шиї та спині. Досвід роботи понад 45 років.

Рейтинг відображає різноманітність та високий рівень медичних фахівців в Україні. Їхні зусилля та відданість сприяють покращенню якості медичного обслуговування та рятуванню безлічі життів.

Софія Дякова

Читайте також: "Кам'янець-Подільська громада втратила захисника".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Що в найближчі 5 років очікує на Україну?
проголосував 301 відвідувач
#рейтинг #премія #ТОП 100 #лікарі #медицина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...