16:06, 5 грудня 2023 р.
Валерій Залужний відзначив ученицю з Камʼянця-Подільського
Фото: Михайло Посітко, фейсбук
Грамоту Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного "За сприяння Збройним силам України у наближенні перемоги над ворогом" отримала юна гімназистка з Хмельниччини Діана Желдак.
Про це повідомив у соціальній мережі міський голова Кам’янець-Подільської міської ТГ Михайло Посітко:
Мав за честь вручити здобувачці освіти Кам’янець-Подільської гімназії №4 Діані Желдак грамоту Головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного "За сприяння Збройним Силам України у наближенні перемоги над ворогом". Діана виборола звання "Кращий джура" в обласному етапі гри "Сокіл-Джура", яка відбувалась у липні 2023 року в Кам’янець-Подільському районі. Бажаю Діані продовжувати гартувати силу духу та незламну волю до перемоги! Пишаюсь нашою звитяжною та мужньою молоддю! – написав мер.
Читайте також: "У Кам’янці-Подільському перед судом постане водій, який спричинив ДТП".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:10, 24 липня
00:10, 24 липня
live comments feed...
Коментарі