• Головна
  • Депутати затвердили заступників та керуючого справами Михайла Посітка
16:00, 26 липня 2023 р.

Депутати затвердили заступників та керуючого справами Михайла Посітка

Депутати затвердили заступників та керуючого справами Михайла Посітка

20 липня на 31-й сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати підтримали запропоновані міським головою Михайлом Посітком кандидатури на посади заступників та керуючого справами.

З моменту обрання Михайла Посітка, міським головою, (жовтень 2020 року), на розгляд депутатів понад п’ять разів вносились пропозиції щодо формування виконавчого комітету та призначенню заступників. Політичні дискусії на той момент не дозволили новому міському голові одразу сформувати команду. Два з половиною роки міський голова працював без заступників, а питання виконавчого комітету чекали розгляду на засіданнях міської ради депутатами.

Відтепер, таке консолідоване рішення ради дозволить значно прискорити процеси прийняття рішень та підвищить контроль за їх виконанням.

Отож, знайомтесь, заступники міського голови й керуючий справами.

Шевчук Олександра Володимирівна

заступник міського голови

Депутати затвердили заступників та керуючого справами Михайла Посітка, фото-1

Працювала в Державній податковій інспекції Кам’янця-Подільського, фінансовому відділі Кам’янець-Подільської міської ради; з вересня 2007 року по березень 2014 року – очолювала фінансове управління.

З жовтня 2014 року до 01.07.2021 року – керівник групи проєктування та інвестиційного розвитку КП "Міськтепловоденергія".

Досвід у супроводі реалізації міжнародних проєктів на підприємстві від NEFCO і Міжнародного Банку реконструкції і розвитку.

З 01.07.2021 року – начальник відділу закупівель та договірної роботи КП "Міськтепловоденергія".

Освіта: Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості, спеціальність "Бухоблік і аудит"; Тернопільська академія народного господарства "Фінанси і кредит", Хмельницький університет управління і права, спеціальність "Право".

Назаренко Дмитро Миколайович

заступник міського голови

Депутати затвердили заступників та керуючого справами Михайла Посітка, фото-2

Працював у Ансамблі пісні і танцю Закарпатського військового округу; вчителем зарубіжної літератури в ліцеї №18; керівником гуртка, методистом ЦДЮТ; керівником зразкового ансамблю народного танцю "Горличка".

З травня 2021 року, директор Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

Освіта: Кам’янець-Подільський педагогічний університет, філологічний факультет.

Васильченко Сергій Валентинович

заступник міського голови

Депутати затвердили заступників та керуючого справами Михайла Посітка, фото-3

У 2023 році переїхав з м. Охтирка Сумської області до Кам’янця-Подільського.

Освіта: Охтирський коледж Сумського національного аграрного університету ("Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання") .Харківський національний університет міського господарства імені Бекетова ("Будівництво"); "Теплогазопостачання та вентиляції", магістр із газопостачання та вентиляції.

Працював: слюсарем з експлуатації та ремонту газового устаткування в службі обслуговування газопроводів та газорегуляторних пунктів. З 2016 по 2023 рік - в управлінні капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради на посаді начальника відділу будівництва, реконструкцій та капітальних ремонтів комунального майна.

Баньковський Анатолій Анатолійович

керуючий справами

Депутати затвердили заступників та керуючого справами Михайла Посітка, фото-4

Працював: головним спеціалістом відділу претензійно-позовної роботи КП КМДА (КМР) "Київтранспарксервіс"; головним юрисконсультом ТОВ "ТЕНХНОСЕВІС -БУДМАТЕРІАЛИ"; Генеральний директор ТОВ "УКРНЕРУДПРОМ"; 2021-2022 рр. - радник міського голови апарату виконавчого комітету Кам’янець-Подільскої міської ради, завідувач відділу методично-аналітичної роботи Департаменту правового супроводу та контролю Кам’янець-Подільської міської ради.

Освіта: Київський університет економіки та права, за спеціальністю "Правознавство".

Мендограло Вадим Миколайович

заступник міського голови

Депутати затвердили заступників та керуючого справами Михайла Посітка, фото-5

Професійна діяльність: фізична особа-підприємець, діяльність в сфері ІТ, співзасновник литовсько-українського стартапу Gloomy. (Розробка програмного продукту в галузі соціальних мереж та штучного інтелекту при таргетуванні реклами. Керівництво процесом розробки програмного забезпечення, стратегічне планування розвитку компанії, презентація техногологічних рішень інвесторам та клієнтам продукту), Співзасновник латвійського проєкту Chuttle.space; СТО проєкту TheTable.2014-2018 проєкт-менеджер різноманітних ІТ-проектів та технологічних стартапів в галузі електронної комерції та технологічних рішень для опрацювання великих масивів даних.

2012 – дотепер засновник і CEO компанії з розробки програмного забезпечення. Займався тренерською та менторською діяльністю в галузях: соціальне підприємництво, ІТ-бізнес, побудова технічних команд, організація та старт технологічних стартапів.

2009-2013 рр. викладач Київського фінансово-економічного коледжу НУДПСУ (комп’ютерні науки, інформаційні технології в юридичній та фінансовій діяльності).

З 2021 року радник міського голови з питань цифровізації на громадських засадах.

2017-2018 рр. координатор по роботі з ІТ-бізнесом Центру підтримки бізнесу (м. Хмельницький) в рамках грантової програми Європейського банку реконструкції та розвитку.

2015-2018 - координатор ІТ напрямку в Агенції сталого розвитку АСТАР.

2010-2017 рр. регіональний координатор грантових програм різноманітних НГО, в тому числі в співпраці з Фондом Ф. Наумана та Фондом К. Аденауера.

2010-2015 - депутат Кам’янець-Подільської міської ради VI скликання.

2008-2010 - волонтер фестивальної агенції "Ратуша", працював в оргкомітеті багатьох міжнародних і всеукраїнських фестивалів "Terra Heroica", "ФолкФест", "Аквадром" та інших.

2007-2010 - помічник-консультант депутата Кам’янець-Подільської міської ради.

Освіта: Національний університет Державної податкової служби України ("Державні фінанси", диплом спеціаліста; Кам’янець-Подільський національний університет, фізико-математичний факультет ("Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика і інформатика"), диплом спеціаліста.

Читайте також: "Працевлаштування осіб з інвалідністю".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Які ваші думки щодо ймовірності підриву АЕС?
проголосувало 36 відвідувачів
Вірю. Пісня Каховської ГЕС причини для сумнівів відсутні.
44,4%
Думаю, як завжди, ворог лякає.
27,8%
Я розгублена/ний. Важко оцінити ситуацію.
27,8%
#заступники #міський голова #керуючий справами
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...