• Головна
  • Українологія: стартував проєкт для підлітків у соцмережах про розвінчування міфів російської пропаганди
22:47, 21 липня 2023 р.

Українологія: стартував проєкт для підлітків у соцмережах про розвінчування міфів російської пропаганди

Українологія: стартував проєкт для підлітків у соцмережах про розвінчування міфів російської пропаганди

Проєкт спрямований на молодь 13-18 років. Його мета - виховати спільноту обізнаних про Україну та критично мислячих підлітків.

Конституція Пилипа Орлика насправді ніяка не конституція? І чи правда, що WhatsApp створив українець? Відповіді на ці запитання можна дізнатися завдяки "Українології". Це - молодіжний проєкт, покликаний розвінчувати міфи російської пропаганди, які вона творила століттями, надавши підліткам базу перевірених фактів про Україну.

Наша цільова аудиторія - молодь 13-18 років. Це один із найбільш довірливих періодів життя, коли будь-яку інформацію, яку отримуєш в інтернеті, ти сприймаєш за чисту монету, - розповідає керівниця проекту Дар’я Карпенко. - Мета "Українології" - працювати на випередження, даючи молодим людям знання, що не все те, що потрапило в їхній інфопростір, правда, що це може бути російська пропаганда. Таким чином ми хочемо навчити їх критично мислити й, звичайно, прагнемо наситити підлітків якомога більшою кількістю інформації про нашу країну. Це дуже важливо, адже це - наша зброя перед ворогом.

Проєкт стартував в Instagram та TikTok, дуже популярних соціальних мережах серед молоді. Цей вибір невипадковий. Підлітки сьогодні дуже швидко перемикають свою увагу, тому щоб їх зацікавити, потрібно обирати короткі формати подачі інформації - такі як reels чи карусель із яскравими зображеннями. Соцмережі сьогодні - не лише місце для розваг і відпочинку, але й для серйозних тем. Але ці серйозні теми варто подавати цікавіше, ніж у підручниках, додає керівниця "Українології".

Проєкт "Українологія" реалізовує громадська організація "UMIND", спеціалізація якої - профорієнтація молоді, культура безпеки та культурна й громадянська освіта.

Роками ми споживали зросійщений контент на абсолютно різних майданчиках, - каже голова ГО "UMIND" Олена Левандовська. - Усе українське свідомо витіснялося або ж подавалося як меншовартісне, смішне, недоречне. Сьогодні ми переживаємо дуже важкий, кривавий період, але я вірю, що він приведе нас до певного періоду розквіту нашої держави. Важливо його не проґавити. Тож як організація ми ставимо перед собою місію створювати проекти про Україну і для українців, а особливо для молоді, яка будуватиме нашу нову державу.

Проєкт "Українологія" в Instagram - https://www.instagram.com/ukrainology/

Проєкт "Українологія" у TikTok - https://www.tiktok.com/@ukrainology_

Проєкт реалізується ГО "UMIND" у рамках проєкту "Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства", що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Читайте також: "У Хмельницькій області заборонили проведення масових релігійних заходів із 27 липня по 25 серпня".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Які ваші думки щодо ймовірності підриву АЕС?
проголосувало 36 відвідувачів
Вірю. Пісня Каховської ГЕС причини для сумнівів відсутні.
44,4%
Думаю, як завжди, ворог лякає.
27,8%
Я розгублена/ний. Важко оцінити ситуацію.
27,8%
#Українологія: #проєкт #підлітки #історія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...