• Головна
  • "Хмельницькгаз Збут" повернув подолянам понад 54% переплат за блакитне паливо
23:23, 14 липня 2023 р.

"Хмельницькгаз Збут" повернув подолянам понад 54% переплат за блакитне паливо

Фото: stevepb

Фото: stevepb

На початок червня 2023 року жителям Хмельниччини повернули 32,21 млн грн переплат та сум, що були помилково сплачені за природний газ після зміни постачальника.

Кошти від "Хмельницькгаз Збуту" отримали вже понад 30 тисяч побутових споживачів, інформує пресслужба ТОВ "Хмельницькгаз Збут".

Повернення зайво витрачених сум триває, виплати здійснюються постійно у порядку черги - лише у квітні-травні вони склали більш ніж 4,65 млн грн, однак на їх оперативність істотно впливає низка факторів.

Ми розуміємо важливість якнайшвидшого повернення коштів у складний для всіх українців час. І робимо для цього все, що від нас залежить. Та, на жаль, є об’єктивні обставини, що гальмують виплати і ускладнюють комунікацію зі споживачами. Насамперед, йдеться про такий болісний крок як значне скорочення персоналу, до якого призвело переведення усіх наших побутових споживачів на постачальника "останньої надії" рік тому. З населенням тепер працюють тільки 3 менеджери замість 31 до вимушеного скорочення. Усі вони займаються прийманням і обробкою документів на повернення коштів. Водночас пенсіонерам часто доводиться допомагати заповнювати заяви та перевіряти баланс, а бухгалтер повинен вручну вводити, окремо для кожної людини, IBAN-номери карткових рахунків, які складаються майже з 30 символів. Та попри це, наразі ми повернули 54,65% переплат для понад 30 тисяч жителів регіону, а нових заяв вже надходить значно менше, - зауважують у ТОВ "Хмельницькгаз Збут".

До того ж є чимало випадків, коли у документах споживачів, що надіслані поштою, трапляються помилки, які потребують додаткових уточнень, телефонних консультацій та долучення відсутніх документів, а це призводить до збільшення витрат часу працівників компанії на їх обробку. Тому у "Хмельницькгаз Збуті" закликають споживачів бути уважнішими.

Деколи жителі Хмельниччини продовжують звертатися до газівників навіть тоді, коли переплата вже виплачена, адже не отримали відповідних sms- або Viber-повідомлень від банків. Самостійно перевірити, чи кошти зараховані на картки, можна у мобільних застосунках та на сайтах банків або у їхніх відділеннях.

У "Хмельницькгаз Збуті" також додають, що на початок червня 2023 року майже 40 тисяч подолян ще досі боргують компанії 84,47 млн грн за блакитне паливо, спожите до травня минулого року. Цей факт, на жаль, теж уповільнює виплати.

Нагадаємо, після переведення усіх побутових споживачів на постачальника "останньої надії" і вимушеного скорочення персоналу, у ТОВ "Хмельницькгаз Збут" перейшли на скорочений графік роботи - прийом населення здійснюється щочетверга з 8:00 до 12:00.

Читайте також: "Комплексна допомога для жінок та дівчат, що постраждали від насильства під час війни".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Які ваші думки щодо ймовірності підриву АЕС?
проголосувало 36 відвідувачів
Вірю. Пісня Каховської ГЕС причини для сумнівів відсутні.
44,4%
Думаю, як завжди, ворог лякає.
27,8%
Я розгублена/ний. Важко оцінити ситуацію.
27,8%
#Хмельницькгаз Збут #газ #кошти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...