![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:32, 4 липня 2023 р.
Трьох кам’янчан судитимуть за організацію амфетамінової нарколабораторії
![Фото: Хмельницька обласна прокуратура Фото: Хмельницька обласна прокуратура](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Хмельницька обласна прокуратура
Перед судом постануть троє учасників злочинного угруповання, які обладнали у літній кухні амфетамінову нарколабораторію. Організатора судитимуть також за незаконне поводження зі зброєю.
Двоє чоловіків обладнали приміщення літньої кухні на території домогосподарства одного з обвинувачених в Тернопільській області спеціальним інвентарем та лабораторним посудом для виготовлення амфетаміну. Їх затримали у лютому цього року.
До своєї діяльності залучили жінку, яка виконувала роль "закладчиці". Для зручності безконтактного спілкування з клієнтами використовували спеціальний телеграм-канал, а для розрахунку за "товар" та закупівлі реагентів для виготовлення амфетаміну – створили електронний гаманець, – повідомили у прокуратурі.
![Трьох кам’янчан судитимуть за організацію амфетамінової на..., фото-1 Трьох кам’янчан судитимуть за організацію амфетамінової нарколабораторії, фото-1, Фото: Хмельницька обласна прокуратура](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Хмельницька обласна прокуратура
При проведенні обшуків за місцем проживання фігурантів виявили та вилучили виготовлений амфетамін, прекурсори, обладнання, електронні ваги, зіп-пакети, ємності з нашаруванням білого кольору, засоби зв’язку.
Прокурори уже скерували до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Кам’янеччини. Їх судитимуть за вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів (ч.ч. 2, 3 ст. 307, ч. 1 ст. 306, ч. 1 ст. 309, ч. 3 ст. 311, ч. 2 ст. 313, ч. 2 ст. 317 КК України). Організатор отримає вирок і за незаконне поводження зі зброєю (ч. 1 ст. 263 КК України).
Наразі один з обвинувачених знаходиться під вартою, інші двоє – вийшли під заставу.
Читайте також: "4 роки за ґратами: Кам'янець-Подільський суд виніс вирок харків'янину".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Які ваші думки щодо ймовірності підриву АЕС?
проголосувало 36 відвідувачів
Вірю. Пісня Каховської ГЕС причини для сумнівів відсутні.
44,4%
Думаю, як завжди, ворог лякає.
27,8%
Я розгублена/ний. Важко оцінити ситуацію.
27,8%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
13:34, 13 липня
10:00, 19 липня
17
16:58, 18 липня
13:34, 13 липня
live comments feed...
Коментарі