![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:20, 4 липня 2023 р.
4 роки за ґратами: Кам'янець-Подільський суд виніс вирок харків'янину
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
Після початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України 49-річний чоловік разом з родиною переїхав з Харкова на Хмельниччину. Уже тут отримав повістку, пройшов ВЛК, але у військкомат не з’явився.
В обласній прокуратурі повідомили, що у липні 2022 року мешканець Харкова отримав повістку на Хмельниччині. Успішно пройшов військово-лікарську комісію, за висновком якої був придатний до військової служби. Проте до центру комплектування на вказану дату так і не з’явився, вирішивши знехтувати своїм обов’язком.
Суд визнав його винним в ухиленні від призову на військову службу (ст. 336 КК України) та призначив 4 роки в’язниці. Сторона захисту оскаржила такий вирок у суді апеляційної інстанції. Адвокат наполягав, що засуджений не підлягав мобілізації, оскільки є внутрішньо переміщеною особою, немає військового досвіду та має психічні розлади, – повідомили у прокуратурі.
Однак, Хмельницький апеляційний суд залишив без змін вирок Кам’янець-Подільського міськрайонного суду: 49-річного харків’янина засуджено до 4 років позбавлення волі.
Вирок набрав законної сили, тому засудженому доведеться провести наступні 4 роки за ґратами.
Читайте також: "На війні загинув стрілець-снайпер із Кам’янеччини".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Які ваші думки щодо ймовірності підриву АЕС?
проголосувало 36 відвідувачів
Вірю. Пісня Каховської ГЕС причини для сумнівів відсутні.
44,4%
Думаю, як завжди, ворог лякає.
27,8%
Я розгублена/ний. Важко оцінити ситуацію.
27,8%
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:06, 24 липня
19:07, 18 липня
00:09, 24 липня
00:07, 24 липня
00:09, 24 липня
live comments feed...
Коментарі