![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
21:51, 31 травня 2023 р.
Мешканка Кам’янеччини поширювала інформацію пропагандистів кремля
![Фото: мережа Інтернет Фото: мережа Інтернет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: мережа Інтернет
Поширювала деструктивний контент зі сторінок "медійних" пропагандистів кремля – підозрюється мешканка Кам’янеччини.
За процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури повідомлено про підозру мешканці Кам'янця-Подільського у колабораційній діяльності (ч. 1 ст. 111-1 Кримінального кодексу України).
З початку повномасштабного вторгнення жінка неодноразово поширювала через власний акаунт у забороненій соцмережі матеріали антиукраїнського спрямування. Прихильниця рашизму публічно виправдовувала воєнні злочини окупантів і ставила під сумнів існування Української державності.
Розповсюджувала "сводки с фронта" з дискредитацією українських захисників. Поширювала фейки, що нібито українська влада провокує "второй Чернобиль", а "миссию МАГАТЭ удерживают солдаты ВСУ на своей территории и не дают им проехать на ЗАЭС".
Деструктивний контент фігурантка брала зі сторінок "медійних" пропагандистів кремля. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими управління СБУ в Хмельницькій області.
Читайте також: "Кам'янчанин продавав небезпечні "іграшки" за 500 гривень".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:03, 24 липня
00:08, 24 липня
00:09, 24 липня
00:04, 24 липня
00:04, 24 липня
live comments feed...
Коментарі