• Головна
  • Ввезення добрив на Хмельниччину зросло у 3,3 раза
15:36, 25 травня 2023 р.

Ввезення добрив на Хмельниччину зросло у 3,3 раза

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Імпорт товарів на Поділля у першому кварталі зріс на 24,1% у порівнянні з січнем-березнем минулого року до 167,3 мільйона доларів.

Фактично ввезення товарів після значного просідання в перші місяці повернулося до зростання, що фіксувалося в другому півріччі 2022-го.

На показники імпорту вплинуло – серед іншого – зростання на одну десяту закупівлі подільським бізнесом мінеральних продуктів: придбано на 30,5 мільйона. Причому солі, сірки, землі та каміння закуплено втричі більше – на 2,5 мільйона.

Ввезення добрив на Хмельниччину зросло у 3,3 раза, фото-1

Крім того, зрозуміло, мінеральні продукти – це передусім палива мінеральні; нафта та продукти її перегонки. Палива за кордоном придбано на 30 мільйонів при зростанні в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 3,9%. Частка палива в імпорті сягнула 16,7%.

Закупівля полімерних матеріалів, пластмас та виробів також зросла на одну десяту. Імпортовано пластмас на 10,1% більше, загалом на суму 21,3 мільйона. Частка цієї групи імпорту зросла до 12,7%.

Продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості у ввезенні також зросла до 12,7% від загального обсягу; закуплено на 21,1 мільйона. Причому добрив подоляни придбали на 11,9 мільйона, що в 3,3 раза більше, ніж у першому кварталі торік.

Окрім того, за окремими групами, що становлять суттєву частку в імпорті області, також спостерігається зростання. Скажімо, поставка машин, обладнання та механізмів; електротехнічного обладнання зросла на майже третину – на 29,4% до 32,4 мільйона, що склало 19,3% від загального обсягу. Продуктів рослинного походження закуплено на 7,6 мільйона, що становить лише 59,6% від минулорічних показників. Їхня частка становила 4,6% від загального обсягу імпорту, повідомили в Головному управлінні статистики у Хмельницькій області.

Читайте також: "Майже 200 художників із дев'яти областей України малювали Кам’янець".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#добрива #імпорт #товари #бізнес #мінеральні продукти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...