![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
11:48, 31 грудня 2022 р.
У новий рік Хмельниччина йде з електроенергією
![Фото: Sibusky Фото: Sibusky](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Sibusky
Новорічні свята без відключень. Наполеглива праця персоналу НЕК "Укренерго", операторів системи розподілу та генерації забезпечує поступову стабілізацію об’єднаної енергосистеми України.
І хоч як би ворог не намагався зруйнувати критичну інфраструктуру України та залишити нас у темряві, енергетики роблять все можливе і не можливе задля того, що б українці мали змогу підготуватися до Нового року та зустріти його в освітлених оселях, без погодинних відключень.
Попередньо на вихідні дні, 31 грудня - 1 січня, погодинних відключень не буде. Проте варто пам’ятати про потребу раціонального використання електричної енергії, наголошуєють у "Хмельницькобленерго".
Для якнайшвидшого усунення технологічних порушень в роботі електричних мереж, якщо вони раптом стануться протягом вихідних днів, енергетики Хмельниччини здійснюватимуть цілодобові чергування та працюватимуть, не шкодуючи сил.
Читайте також: "Бюджет Кам'янець-Подільської громади на 2023 рік".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
13:34, 13 липня
10:00, 19 липня
17
16:58, 18 липня
13:34, 13 липня
live comments feed...
Коментарі