
18:16, 20 грудня 2022 р.
Кам'янецькі освітяни - лауреати премії Миколи Дарманського

Фото: Кам’янець-Подільська міська рада
Вчора в Хмельницькій обласній раді відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Сімнадцяті педагогічні читання пам’яті М. М. Дарманського: організація освітнього процесу в умовах дистанційного навчання".
У рамках заходу було нагороджено лауреатів щорічної премії в галузі освіти та науки ім. М. М. Дарманського.
Настільною медаллю імені М. М. Дарманського нагороджено начальника управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Сергія Мельника.
"Кращим педагогічним працівником закладу дошкільної освіти" цьогоріч визнано практичного психолога ЗДО № 22 "Дивограй" Діну Копилову.
"Кращим педагогічним працівником закладу загальної середньої освіти" - вчителя інформатики та математики Кам’янець-Подільського ліцею №5 Віталія Аносова.
Читайте також: "Коронавірус на Хмельниччині: яка ситуація з рівнем захворюваності".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:20, 19 червня
09:02, 9 червня
11:57, 11 червня
10:09, 18 червня
Коментарі