• Головна
  • Експорт зернових із Хмельниччини поступово відновлюється
15:26, 19 грудня 2022 р.

Експорт зернових із Хмельниччини поступово відновлюється

Фото: Інтернет-джерела

Фото: Інтернет-джерела

Товарний експорт з Поділля у січні–жовтні становив 605,3 мільйона доларів, що на 14,3% менше, ніж за десять місяців минулого року.

Імпорт зріс на 10,1% до 550,1 мільйона доларів. Позитивне сальдо склало 55,1 мільйона. Коефіцієнт покриття експортом імпорту становив 1,1 (у торішньому січні–жовтні 1,41).

Майже половину експорту Поділля становили продукти рослинного походження – 48,2% від загального обсягу: вивезено товарів на 291,8 мільйона, що на 16,3% менше, ніж у минулорічному відповідному періоді.

Як бачимо, агресія Росії й надалі дається взнаки. Не зважаючи на розблокування портів, через які здійснюється вивезення зерна, падіння в цій царині фіксується досі. Щоправда, якщо ще три місяці тому в експорті зернових спостерігалося відставання на третину, то нині воно скоротилося до однієї п’ятої.

Експорт зернових із Хмельниччини поступово відновлюється, фото-1

Всього зерна вивезено на 208,9 мільйона або 34,5% від загального експорту товарів краю. Порівняно з десятьма місяцями минулого року зменшення обсягу становило дев’ятнадцять відсотків. Отже, маємо повільне відновлення вивезення подільського збіжжя.

Також суттєвою статтею подільських товарів, що закуповували за кордоном, цьогоріч також були машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання. Їх продано на 56,2 мільйона, що на 13,7% менше, ніж у торішньому січні-жовтні; частка від загального обсягу становила 9,3%.

Значно зросла в експорті частка товарів з групи алкогольні і безалкогольні напої та оцет: вона сягнула трьох відсотків або 17,8 мільйона. Зростання порівняно із січнем-жовтнем минулого року – втричі.

Зовнішньоторговельні операції цьогоріч проводились із партнерами зі 122 країнами світу, повідомили в Головному управлінні статистики у Хмельницькій області.

Читайте також: "На Кам’янеччині проходять реабілітацію 82 дитини з деокупованих територій".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#товарний експорт #імпорт #товари #алкоголь #безалкогольні напої #оцет #зернові #зерно
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...