![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
23:44, 11 грудня 2022 р.
У Кам'янці-Подільському функціонує "Вікно життя"
![Фото: "Перинатальний центр" КП МР Фото: "Перинатальний центр" КП МР](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: "Перинатальний центр" КП МР
Життєві ситуації бувають різні й інколи здається, що виходу немає і жінка може наважитись на відчайдушний крок – залишити своє дитя. Щоб не допустити трагічних наслідків, дитину можна залишити анонімно у Перинатальному центрі скориставшись Вікном життя.
Спеціальний бокс облаштовано біля приймального акушерського відділення. Тут таких діток швидко обстежать і нададуть всю необхідну медичну допомогу. В медичному закладі дитина перебуватиме впродовж двох місяців і за цей час мама зможе змінити своє рішення й забрати малюка назад.
Ми дуже радіємо з того, що за 4 роки існування Вікна життя не було жодного покинутого малюка. І щиро зізнаємось, що хотілось би щоб ця тенденція продовжувалась, - зазначають у Перинатальнму центрі.
Якщо ви або ваша сім’я опинились у складних життєвих ситуаціях звертайтесь за допомогою! Телефон національної дитячої "гарячої лінії" 0800500225.
Читайте також: "Народжені у Кам'янці-Подільському: підсумки листопада".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
00:07, 24 липня
00:05, 24 липня
00:09, 24 липня
00:03, 24 липня
00:08, 24 липня
live comments feed...
Коментарі