
Некролог
12:46, 4 жовтня 2022 р.
На Харківщині підірвався військовий із 48-ї бригади
Некролог

Фото: Інтернет-джерела
Разом із Владом Неборським на Харківщині підірвався і його побратим – 31-річний Павло Кириленко, який також служив у нашій 48-ій бригаді. Який пліч-о-пліч з товаришами розміновував Донеччину, свідомо ризикуючи життям.
Павло родом з Полтавщини. Сміливий і надійний, любив книги і туризм. Такими є наші хлопці та дівчата, які сьогодні в самому пеклі передової.
Болить за кожного українця! За кожну маму, в якої зараз рветься серце. Наші щирі співчуття! І вдячність за гідне майбутнє, за нашу волю! Бо заради цього українські бійці там. Героя поховають на Полтавщині. А ми схиляємо голови в пошані! - йдеться у повідомленні міського голови Михайла Посітка.

Читайте також: "Розміновуючи територію на Харківщині, загинув кам’янчанин".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Звідки ви читаєте нас?
проголосувало 449 відвідувачів
з Кам'янця-Подільського
63,3%
з Кам'янець-Подільського району
18,0%
з Хмельницької області
4,2%
з інших областей України
4,0%
з-за кордону
10,5%
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
19:40
Вчора
11:59
3 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
Оголошення
12:09, 27 листопада
12:09, 27 листопада
12:09, 27 листопада
12:09, 27 листопада
11:57, 3 грудня
Коментарі