Новини компаній
10:49, 29 вересня 2022 р.

Що таке ПОД система?

Новини компаній

Подсистема вейп — це особливо компактний вейп-пристрій, в якому використовуються капсули, а не традиційний розпилювач. При цьому розпилювач і капсула — майже те саме, але вони розроблені спеціально для пристрою, щоб дати надзвичайно компактну установку. Варто зауважити, що под системы присутні на ринку досить давно, але причина, через яку вони не втрачають популярності, полягає в впровадженні сольового нікотину. Він дає набагато гладкішу пару з рота в легені в порівнянні з його аналогом на вільній основі. Проте думки справжніх цінителів розходяться щодо того, що дає більш природний «сигаретний» ефект.

Як вибрати ПОД систему?

ПОД система — це відмінний спосіб почати парити, бо насправді не потрібно багато вчитися. Різні типи хоч і складені по-різному, але вони прості у використанні. Ви просто викидаєте девайс після того, як котушка закінчилася, заповнюєте нову і вуаля. Інші системи трохи відрізняються, на них можна замінити котушку, зберігши капсулу.

Що таке ПОД система?, фото-1

Як користуватися подом?

Ви просто наповнюєте капсулу, вставляєте її у пристрій та робите затяжку. Більшість систем активуються витягуванням. Це означає, що не потрібно утримувати кнопку, щоб почати паріння. При активації ви просто починаєте вдихати, і котушка автоматично спрацьовує.

Як працює ПОД: особливості та завдання

Головними відмінностями від традиційних пристроїв для паріння є розмір та потужність. POD системи невеликі, що робить їх зручними при перенесенні та застосуванні для коротких перекурів. При відмові від цигарок головна проблема — нікотиновий голод. Щоб вгамувати його за допомогою традиційних пристроїв, знадобиться або велика потужність, що призводить до генерування великої кількості пари, або міцна нікотинова рідина, яка викликає сильний горловий спазм. Заправка картриджа рідиною на сольовому нікотині дозволяє розв'язати дві проблеми: швидко насичує організм нікотином на малій потужності, дозволяючи уникнути вдихання великих обсягів пари.

Що таке ПОД система?, фото-2

Яка POD система краща, може вирішити лише користувач, ґрунтуючись на власному досвіді. Якщо переслідується повна відмова від куріння тютюну, варто вибрати POD систему для рідин. Якщо є бажання контролювати процес — з кнопкою подачі напруги та екраном.

Як вибрати рідину для електронних сигарет?

Оскільки гноти системи Pod зазвичай дуже маленькі, це означає, що якщо ви використовуєте жижку з вищим вмістом VG, йому може бути важко. Це може призвести до перегорання. Але девайси сяють різноманітністю, тому багато виробників рідин для електронних сигарет створюють заливки, більш підхожі для ПОДів.

Висновок

ПОД — це надзвичайно проста у використанні система, яка приваблює компактним фактором і забезпечує вейп, дуже схожий на сигарету, який ідеально підходить для тих, хто переходить від куріння до вейпінгу. Але через невеликий розмір ємність резервуара менше з вбудованою котушкою, яку не можна зняти (для деяких). Нині стає все більш популярним і поширеним мати змінну котушку.

Якщо шукаєте новий портативний пристрій, який дозволяє непомітно вейпити, або ви новачок в індустрії, ми рекомендуємо ПОД.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...