• Головна
  • Заняття логопеда-дефектолога з дітьми у Кам’янці-Подільському
Новини компаній
13:36, 20 серпня 2022 р.

Заняття логопеда-дефектолога з дітьми у Кам’янці-Подільському

Новини компаній
Фото ілюстративне. Фото: мережа Інтернет

Фото ілюстративне. Фото: мережа Інтернет

Статистика останніх років показує, що все частіше батьки стикаються з порушенням розвитку у дітей, зокрема порушенням мови.

Сучасна медицина постійно в пошуку нових методик, підходів в діагностиці та лікуванні захворювань. Тому завжди потрібно звертатись до спеціалістів та не відкладати проблему на потім, аргументуючи, що саме пройде.

Діти з порушенням мовлення – це діти, які мають відхилення в розвитку мовлення при нормальному слуху і збереження інтелекту. Найчастіше порушення проявляються у вимові, граматичному ладі, бідності словникового запасу, а також у темпі та ритмі мови. Мовні порушення самостійно не зникають, а закріплюються та можуть прогресувати. При перших виявах відхилень краще проконсультуватись з логопедом, який визначить чи потребує дитина втручання.

Хто такі логопеди й дефектологи?

Логопеди й дефектологи – працюють в одній сфері, мають схожу освіту та методи роботи. І ті, і інші під час здобуття професії вивчають схожі дисципліни: психіатрію, неврологію, психологію, педагогіку, адже їх діяльність це не тільки корекція звуковимови, а пошук індивідуального підходу до дитини.

Отже, логопеди – це спеціалісти, які займаються порушенням мовленнєвої комунікації (заїкання, дислалія, афазія, дизартрія та інше). Дефектологи – це спеціалісти, які займаються розвитком та адаптацією дітей, що мають фізичні або психологічні особливості.

Заняття з логопедом-дефектологом

У Центрі сімейної медицини працює логопед-дефектолог I категорії Наталія Вікторівна Бугайцева, яка під час занять використовує комплекс вправ, мануальний вплив для розвитку артикуляційного апарату при порушенні мови у дітей із розладами мовного та розумового розвитку. Спеціаліст працює з кожним індивідуально та шукає оптимальні шляхи комунікації, форми та методи роботи: логопедичний масаж, ігрові вправи для формування звукової інтонації, жестів, виразу обличчя, погляду, пози тіла.

Пам’ятайте, що у більшості випадків робота з логопедом-дефектологом покращує роботу мовного апарату або взагалі позбавляє дитину порушення!

Для зручності та комфорту відвідувачів робота Центру сімейної медицини ґрунтується на попередньому записі: +380(96)796-36-85, +380(98)812-63-48, +380(97)782-45-70.

Більше інформації про багатопрофільну поліклініку на офіційному сайті: www.centrmed.com.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#логопед #дефектолог #ЦСМ #медицина #мова #здоров'я #Центр сімейної медицини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...