
11:58, 19 червня 2022 р.
Надійне джерело
Нетверезий кам’янчанин катався уночі коліями

Фото: Кам’янець-Подільське районне управління поліції
Поліціянти склали протокол на нетверезого кам'янчанина, вміст алкоголю в крові якого перевищив норму майже в 12 разів.
Сьогодні близько пів на третю годину ночі нацгвардійці викликали на допомогу поліцейський екіпаж. Приводом став автомобіль, який рухався поблизу залізничного вокзалу коліями. Повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільського районного управління поліції.
Поліціянти, які прибули на виклик, встановили, що водій повертався зі святкування свого дня народження і ймовірно таким чином намагався скоротити шлях через залізничні колії. Але пояснень від водія поліцейські так і не отримали, оскільки він був настільки п'яним, що не міг говорити і не розумів, що відбувається.
Огляд на стан сп'яніння за допомогою приладу Драгер показав 2.39 проміле алкоголю в крові, що повністю пояснює напівпритомний стан чоловіка.
За даним фактом поліцейські склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тепер чоловікові загрожує чималий штраф, а святкування ювілею запам'ятається надовго.
Читайте також: "На Кам'янеччині водні копи виявили нетверезого човняра".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Плануєте відпустку цього літа?
проголосувало 87 відвідувачів
Так, відпочивати потрібно навіть у такий непростий час.
19,5%
Ні, буду працювати все літо на благо економіки.
20,7%
Буду працювати і тільки у вихідні можливо буду "вилазити" на відпочинок.
35,6%
Я ще не знаю, бо живу в режимі "емоційних гойдалок".
24,1%
Останні новини
15:09
23 травня
12:08
23 травня
Скриня пандори чи незалежність регулятора: навіщо вводять новий "податок" для телеком-індустрії – до 1,5% від загального доходу
Новини компаній
15:00
22 травня
16:10
21 травня
ТОП новини
Оголошення
15:14, 16 травня
15:14, 16 травня
09:21, 17 травня
09:21, 17 травня
13:58, 13 травня
live comments feed...
Коментарі