
18:31, 6 квітня 2022 р.
Колектив Подільського державного університету почав висадку нового саду

Колектив ПДУ саджає дерева. Фото: ПДУ
Східна мудрість говорить, що хто посадить дерево буде мати рік щастя. У посадці дерев є щось глибоко символічне. Це сприяння розвитку та підтримка нового життя. Посадити дерево – це не тільки подарунок планеті та кисень для людей, а й символ росту, розквіту та, врешті, плодів.
Саме навесні час закладати молодий та оновлювати вже існуючий сад.
4 квітня викладачі та лаборанти факультету агротехнологій і природокористування ПДУ розпочали закладання нового яблуневого саду, в межах існуючого навчально-наукового саду Закладу вищої освіти "Подільський державний університет".
Читайте також:"На Кам'янеччині прихистили коней із Чорнобиля рідкісної породи".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:34
Вчора
Оголошення
10:09, 18 червня
1
13:46, 12 червня
13:20, 21 червня
Коментарі