• Головна
  • На що зросли ціни на Кам’янеччині з початком 2022 року
10:08, 23 лютого 2022 р.

На що зросли ціни на Кам’янеччині з початком 2022 року

Фото: "Економічна правда"

Фото: "Економічна правда"

За січень-лютий цього року в області зросли ціни на продукти, газ та ритуальні послуги. Не суттєво, але зросли ціни на газ на цілих 25%, виросли ціни на овочі, найбільше підвищились ціни на ритуальні послуги на 27,5% в порівнянні з минулим роком.

На початку 2021 року у зв’язку з рекордними цінами на газ на європейських біржах, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що до кінця опалювального сезону 2022 року тарифи на газ і гарячу воду для населення не будуть зростати. В лютому 2022 року постачальники газу на Кам’янеччині не змінились, але в деяких компаніях ціни зросли на 4%, і ціна на газ в середньому коливається до 8 грн/м³. Переглядаючи статистику в 2021 році, ціни природного газу дійшли до рекорду. Одною з причин є карантинні обмеження та відновлення економіки.

Однозначно, що такими, як минулого року, ціни за газ вже не будуть. Останнім часом зросла потреба у цьому виді палива і для того, щоб перебудувати енергобаланс, на тлі відновлення після значних коронавірусних обмежень.

Різко зросли ціни на овочі це пов’язано з тим, що у 2021 році українські землевласники знизили посівні площі через низькі ціни на овочі у 2020 році. Також одна із причин зростання цін це несприятливі погодні умови для овочівників протягом сезону. Овочі будуть дорожчати далі, через те, що дорожчає паливо, добриво та електроенергія.

У районі 1,4%-4,3% піднялись ціни на м'ясо птиці та телятину, яйця, сало та хлібобулочні вироби. На 0,2%-0,9% - на морепродукти, свинину та молочні вироби.

Також зросли ціни на алкоголь та тютюнові вироби, алкогольні напої на – 1,3%, а тютюнові вироби – на 2,3%.

Найбільше підвищились ціна на ритуальні послуги. Мотивом збільшення цін на ритуальні послуги є підвищення вартості паливно-мастильних, сировинних та інших матеріалів, ріст мінімальної заробітної плати, наданням якісних ритуальних послуг.

Софія Дякова

Читайте також:"1000 грн єПідтримки можна витратити на оплату за газ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, місто змінюється на краще.
61,9%
Ні, місто занепало.
28,0%
Не визначився/лася, як на мене, ні краще, ні гірше.
10,1%
#ціни #газ #продукти #ритуальні послуги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...