• Головна
  • Школярі Кам'янець-Подільської міської ТГ і району - призери обласних предметних олімпіад
16:22, 16 лютого

Школярі Кам'янець-Подільської міської ТГ і району - призери обласних предметних олімпіад

Фото: "F1Digitals"

Фото: "F1Digitals"

Починаючи з 9 січня здобувачі освіти Кам'янець-Подільської громади та району щовихідних змагаються за першість в ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Початок нового 2022 року вже приніс освітянській спільноті Кам’янеччині важливі здобутки. Тривають олімпіадні перегони III (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році.

Призерами III (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії стали:

  • I місце - Любмир Городнюк, 9 клас Кам'янець-Подільський ліцей (Кам'янець-Подільська міська ТГ);
  • II місце - Надія Овчар, 9 клас Свіршковецька ЗОШ (Чемеровецька селищна ТГ);
  • II місце - Олександр Полянський, 8 клас Чемеровецька НВК №2 (Чемеровецька селищна ТГ);
  • II місце - Михайло Подолян, 10 клас Кам'янець-Подільський ліцей (Кам'янець-Подільська міська ТГ);
  • II місце - Михайло Зубик, 10 клас Летавський ліцей (Чемеровецька селищна ТГ);
  • II місце - Святослав Ісаков, 10 клас Дунаєвецька ЗОШ I-III ступенів №3 (Дунаєвецька міська ТГ);
  • II місце - Софія Кітаєва, 10 клас ЗОШ №6 (Кам'янець-Подільська міська ТГ);
  • II місце - Дмитро Українець, 11 клас Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою;
  • II місце - Богдана Худа, 11 клас Чемеровецький НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей та МНВК" (Чемеровецька селищна ТГ);
  • III місце - Софія Андреєва, 8 клас Лошковецька гімназія (Новодунаєвецька селищна ТГ);
  • III місце - Тарас Гринчук, 10 клас Ргізнянський ліцей (Китайгородська сільська ТГ);
  • III місце - Тимур Касапчук, 10 клас Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою;
  • III місце - Вікторія Мокра, 10 клас Новоушицький ліцей (Новоушицька селищна ТГ);
  • III місце - Валерія Чесанівська, 11 клас Кам’янець-Подільський НВК №9 ім. А.М. Трояна у складі СЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови (Кам'янець-Подільська міська ТГ);
  • III місце - Владислав Парфенюк, 11 клас Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія" (Дунаєвецька міська ТГ);
  • III місце - Артем Павлов, 11 клас ліцей "Славутинка" (Кам'янець-Подільська міська ТГ). 

Призерами III (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літераутри:

  • I місце - Ксенія Чепенко, 9 клас Кам'янець-Подільський ліцей І-ІІІ ступенів "Славутинка" (Кам'янець-Подільська міська ТГ);
  • I місце - Олександр Коптєв, 11 клас Кам'янець-Поділььский ліцей (Кам'янець-Подільська міська ТГ);
  • II місце - Анастасія Грабчак, 8 клас Маківський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" (Маківська сільська рада);
  • III місце - Каріна Шафєєва, 8 клас Кам'янець-Подільський НВК №13 у складі СЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням польської мови і гімназії (Кам'янець-Подільська міська ТГ);
  • III місце - Анастасія Тимчук, 8 клас Грушківський ліцей (Староушицька селищна рада);
  • III місце - Анастасія Медвецька, 9 клас Нігинська ЗОШ І-ІІІ ступенів (Гуменецька сільська рада);
  • III місце - Софія Никончук, 9 клас Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (Дунаєвецька міська рада);
  • III місце - Софія Кітаєва, 10 клас Кам'янець-Подільська ЗОШ I-III ступенів №6 (Кам'янець-Подільської міської ТГ);
  • III місце - Юлія Антюк, 10 клас Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (Дунаєвецька міська рада);
  • III місце - Анна Фалендиш, 11 клас Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" (Маківська сільська рада);
  • III місце - Валерія Чесанівська, 11 клас Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А.М. Трояна у складі СЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв (Кам'янець-Подільська міська ТГ).

Призерами III (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства стали:

  • II місце - Богдана Худа, 11 клас Чемеровецький НВК №1 (Чемеровецька селищна ТГ);
  • III місце - Іван Косатий, 11 клас Тинянська ЗОШ І-ІІІ ст. (Новодунаєвецька селищна рада);  
  • III місце - Ірина Мей, 9 клас Лошковецька гімназія (Новодунаєвецька селищна рада);
  • III місце - Віолета Кочмарук, 9 клас Кам'янець-Подільський ліцей (Кам'янець-Подільська міська ТГ).

Призерами III (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики стали:

  • І місце - Денис Андруховський, 10 клас Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (Кам'янець-Подільська міська ТГ);
  • І місце - Назар Кульпінський, 7 клас Чемеровецький НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст, ліцей та МНВК" (Чемеровецька селищна ТГ);
  • ІІ місце - Катріна Сапожник, 11 клас Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей" (Кам'янець-Подільська міська ТГ);
  • ІІІ – місце - Катерина Риндик, 8 клас Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія" (Дунаєвецька міська ТГ);
  • ІІІ місце - Володимир Боднар, 10 клас Кам'янець-Подільський ліцей І-ІІІ ступенів "Славутинка" (Кам'янець-Подільська міська ТГ);
  • ІІІ місце - Юлія Морозовська, 9 клас Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (Новодунаєвецька селищна ТГ);
  • ІІІ місце - Платон Стремедловський, 8 клас Кам'янець-Подільський НВК №14 (Кам'янець-Подільська міська ТГ).

Вітаємо призерів і бажаємо нових перемог!

Олена Ясінська

Читайте також:"Тарифи на платні медичні послуги в Кам'янці-Подільському зросли".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, місто змінюється на краще.
61,9%
Ні, місто занепало.
28,0%
Не визначився/лася, як на мене, ні краще, ні гірше.
10,1%
#олімпіади #школа #освіта #область
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...