• Головна
  • Тарифи на платні медичні послуги в Кам'янці-Подільському зросли
11:02, 14 лютого

Тарифи на платні медичні послуги в Кам'янці-Подільському зросли

Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

На початку 2022 року затвердили прейскурант платних медичних послуг, директор міської лікарні Тетяна Дідич повідомила, що це пов’язано зі збільшенням цін на реактиви, засоби індивідуального захисту, на розхідні матеріали та зі збільшенням мінімальної заробітної плати.

Безплатно пацієнти зможуть здати загальний аналіз крові з лейкоцитарною формою, що зображає загальний стан всієї системи кровотворення, дозволяє загалом оцінити основні функції крові, наявність і активність патологічного процесу в організмі, також аналіз на кількість глюкози в крові, загальний аналіз на холестерин та загальний аналіз сечі за направленням сімейного лікаря.

Відтепер лікарня стане підприємством, яка отримує фінанси за певні послуги, і тому пацієнти самі обиратимуть, до кого з лікарів звертатися, і відбуватиметься боротьба за пацієнтів, і якісніший сервіс від лікарів.

Після збільшення цін лікарня контролюватиме наявність у них необхідного обладнання для надання певних послуг та стануть відомі справжні дані про обсяг наданих лікарями послуг, гроші будуть використовуватися раціонально та ефективно.

Пам'ятайте, що самолікування може бути шкідливим для нашого здоров’я.

Софія Дякова

Читайте також:"10 романтичних фільмів до Дня Святого Валентина".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарні #платні послуги #тарифи #медицина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...