![](https://s.3849.com.ua/section/logo/upload/pers/159/logo.png?20240727)
07:16, 14 лютого 2022 р.
Надійне джерело
Прокуратура домоглась збереження на Чемеровеччині культурної споруди 18 століття
![Фото: пресслужби Хмельницької обласної прокуратури Фото: пресслужби Хмельницької обласної прокуратури](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: пресслужби Хмельницької обласної прокуратури
На виконання рішення суду, винесеного за результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури, у власність Чемеровецької тергромади передано пам’ятку культурної спадщини.
Йдеться про культову споруду – дерев’яну Свято-Дмитрівську церкву у селі Залуччя, збудовану в 1738 році. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.
За втручання прокуратури право власності на пам’ятку архітектури національного значення зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Відтепер власник будівлі сприятиме належному утриманню пам’ятки та вживатиме заходів щодо забезпечення її охорони, – зауважили в установі.
До втручання прокуратури вона була об’єктом безхазяйного нерухомого майна.
Читайте також:"У Кам’янець-Подільському районі знайшли зниклого чоловіка мертвим".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
25 липня
00:46
23 липня
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі