
11:00, 7 лютого 2022 р.
Надійне джерело
Юні кам'янчани підкорили Відкритий Чемпіонат з кікбоксингу

Фото: ДЮСШ №2
5 лютого в Хмельницькому відбувся Відкритий Чемпіонат міста з кікбоксингу Вако серед школярів та студентів.
В змаганнях взяли участь кікбоксери з Чернівців,Тернополя, Рівного, Нетішина, Молдови, Кам'янець Подільського та Хмельницького.
Наше місто представляли вихованці ДЮСШ №2:
Перші місця
- Руда Ірина, Тимчук Данієль, Горщар Влад, Лабатюк Сергій, Міщишин Богдан, Гоцак Мирослав, Лабудько Владислав.
Другі місця
- Безручко Богдан, Костюк Катерина, Мельник Константин, Сивак Константин, Горбовський Ігнат, Нікіфоров Олександр.
Третє місце
- Єремеєв Микола, Галагодза Максим та Мізик Микола.
Спортсменів підготували тренери-викладачі ДЮСШ №2: Анатолій Лабатюк, Олександр Назарчук та Роман Ергешов.
Читайте також:"У Кам'янці-Подільському жителям необхідно запастися водою".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:34
Вчора
Оголошення
13:44, 12 червня
18:24, 20 червня
13:37, 12 червня
13:37, 12 червня
13:45, 12 червня
Коментарі