• Головна
  • У Староушицькій громаді понад третина депутатів - прогульники
17:04, 4 лютого 2022 р.
Надійне джерело

У Староушицькій громаді понад третина депутатів - прогульники

Зображення: Рух "ЧЕСНО"

Зображення: Рух "ЧЕСНО"

Більш ніж половина депутатів Староушицької селищної ради - прогульники. Середній рівень відвідуваності після піврічного моніторингу Руху "ЧЕСНО" покращився на 20%, але все одно понад третина ради - кандидати на відкликання.

Якщо депутат місцевої ради пропускає понад половину засідань комісій чи сесій, його можна позбавити мандата. Про це йдеться в Законі України "Про статус депутатів місцевих рад".

У Староушицькій громаді за результатами минулого року - аж восьмеро кандидатів на відкликання: Назар Сіньков ("Слуга народу"), самовисуванці Максим Горіховський, Віктор Бабін та Анатолій Лавський, представники партії "За майбутнє" Сергій Гай, Ігор Вольський та Галина Вікол, представник ВО "Батьківщина" Анатолій Кріль.

Рух ЧЕСНО проаналізував відвідуваність пленарних засідань депутатами ради за весь 2021 рік і виявив прогульників, тобто тих, хто пропустив понад 25% засідань ради. Якщо за підсумками першого півріччя у Староушицькій селищній раді було 15 прогульників, то до кінця року ситуація покращилася - їх стало 12.

У Староушицькій громаді понад третина депутатів - прогульники, фото-1

Найбільше прогульників у фракції "За майбутнє" - 60%. За весь рік в раді відбулося сімнадцять пленарних засідань. Дванадцять з них пропустила Галина Вікол, яка на момент висування була безробітною. Це - найбільша кількість прогулів сесій за рік серед депутатів. Водночас на засідання постійних комісій вона ходила дещо краще - пропустила дев’ять з 17 засідань.

Водій приватного підприємства "Костенюк" Сергій Гай пропустив майже 60% засідань сесій та 65% засідань постійних комісій. Регіональний менеджер ТОВ “Франдеса Україна” Ігор Вольський пропустив майже половину засідань ради.

Наступні за кількістю прогулів пленарних засідань ради - депутати, які обрані шляхом самовисування. Четверо з семи обранців - прогульники. Десять засідань встиг прогуляти самовисуванець та начальник Кам'янець-Подільського міськрайонного управління Держпродспоживслужби Хмельницької області Анатолій Лавський - 59%. Він пропустив і понад половину засідань постійних комісій.

На 53% сесій був відсутній кандидат економічних наук Максим Горіховський. На момент висування чоловік старшим викладачем у Кам’янець-Подільському податковому інституті. Горіховський також пропустив майже 60% постійних комісій. Приватний підприємець Віктор Бабін пропустив трохи менше половини засідань ради. Проте прогуляв 59% засідань комісій.

Пенсіонер Ігор Сендзюк прогуляв третину засідань сесій та трохи більше третини засідань комісій.

"Свобода" представлена у раді однією депутаткою Зоєю Ганюк, яка є прогульницею засідань - пропустила майже третину пленарних засідань сесій та скільки же - постійних комісій. На момент балотування депутатка тимчасово не працювала.

Президентська партія "Слуга народу" представлена у раді шістьма депутатами, половина з яких - прогульники.

Агроном підприємства "ФГ-САД2" Назар Сіньков прогуляв 59% засідань ради та 65% засідань комісій. Його колега Анатолій Святкевич, який працює бригадиром СТОВ АФ "Нефедівське", пропустив 35% засідань сесій та 47% комісій. Третину сесій та комісій прогуляв підприємець Володимир Фартушняк.

Додамо, що пенсіонерка Людмила Борчук, яку за результатами першого півріччя зарахували до прогульників, покращила відвідуваність.

У "Батьківщині" - найменше прогульників. Серед трьох депутатів тільки Анатолій Кріль за рік пропустив більш як 59% засідань ради, а також 35% засідань комісій. На момент балотування він був приватним підприємцем.

Читайте також:"Громада Кам’янця-Подільського заробила на туристах понад 800 тисяч гривень".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Староушицька громада #депутати #пропуски
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...