• Головна
  • На території Кам'янець-Подільської громади у криницях завищений рівень нітратів
00:26, 9 січня 2022 р.
Надійне джерело

На території Кам'янець-Подільської громади у криницях завищений рівень нітратів

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Кам’янець-Подільський районний відділ ДУ "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" провів дослідження зразків води діючих криниць громадського користування на санітарно-хімічні та мікробіологічні показники якості та безпечності. А також - зразків питної води криниць індивідуального користування (яку споживають діти віком до 3-х років) на території Кам’янець-Подільської міської територіальної громади.

У результаті проведених досліджень, виявлено завищений вміст нітратів у 4 криницях громадського користування в селі Колибаївка.

У селі Довжок в одному з колодязів, що на вулиці Радгоспній - виявлено в 6,1 разу завищений вміст нітратів. Цей же показник перевищує норму в одному з джерел, що на вулиці Макаренка в селі Рихта. В 1,2 рази більше норми, нітратів у колодязі на проспекті Грушевського в Кам’янці-Подільському.

Санітарно - мікробіологічні показники зразків води всіх вищезазначених криниць та джерела громадського користування – в нормі. З 40-а досліджених зразків питної води криниць індивідуального користування, яку споживають діти до 3-х років сіл Колибаївка, Довжок, Рихта, Княгинин, Острівчани, в 31 зразку (77,5%) виявлений надлишковий вміст нітратів.

Щодо якості та безпечності зразків води Колибаївського сільського водогону:вміст нітратів завищений в зразку в 2,8 разу, інші досліджувані санітарно-хімічні показники, санітарно-мікробіологічні - в нормі.

Всі досліджувані санітарно-хімічні показники (в т.ч. на вміст нітратів), санітарно-мікробіологічні показники Довжоцького сільського водогону - в нормі.

Інформація з результатами досліджень надіслана міському голові, директору КНП «ЦПМСД» КПМР., завідувачам Колибаївського ЗДО, Колибаївської, Довжоцької, Рихтівської

Будьте пильними. Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх діточок як дорогоцінний скарб, - зазначає лікар з гігієни дітей та підлітків Кам’янець-Подільського районного відділу ДУ "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" Надія Канарчук.

Читайте також:"Народжені у новорічну ніч".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Політична криза у Кам'янці-Подільському.
проголосували 484 відвідувачів
Розпустити міську раду.
64,5%
Висловити недовіру міському голові та достроково припинити його повноваження.
13,8%
Переобрати усіх: і мера, і міських депутатів.
14,7%
Мене все влаштовує, нікого переобирати не потрібно.
4,8%
Я не цікавлюсь політикою.
2,3%
#вода #питна вода #дослідження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...