• Головна
  • Кам'янецькі котельні можуть залишитися без газу
09:11, 18 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Кам'янецькі котельні можуть залишитися без газу

Фото: Інтернет-джерела

Фото: Інтернет-джерела

На Новий рік котельні Кам’янця-Подільського можуть залишиться без газу. З такою заявою вийшло комунальне підприємство "Міськтепловоденергія".

У заяві сказано, що комунальне підприємство отримало відповідне попередження від ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг". Згідно з текстом повідомлення, з 1 січня 2022 року постачання природного газу для КП "Міськтепловоденергія" може бути припинено.

Нагадуємо, що міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко підписав розпорядження про звільнення генерального директора КП "Міськтепловоденергія" Валерія Гордійчука.

Кам'янецькі котельні можуть залишитися без газу, фото-1

Датою остаточного розрахунку за спожитий у жовтні газ було 15 грудня. Проте до цієї дати, підприємство не змогло стовідсотково розрахуватися за "блакитне паливо". Причиною тому стало рішення міського голови Михайла Посітка, який за станом на 15 грудня заблокував перерахунок 5 млн грн, що були виділені підприємству відповідно до рішення депутатів Камֹ’янець-Подільської міської ради, – сказано у заяві КП.

Крім цього, "Міськтепловоденергія" заявило, що перерахувало газопостачальній організації більше 10 млн грн власних коштів. Однак для того, щоб повністю розрахуватись за газ, фінансових можливостей підприємства не достатньо. Кошти, виділені міською радою, мали би покрити борг. Втім, одноосібним рішенням міського голови фінансування з міського бюджету було заблоковано, аби згодом провину за невчасний розрахунок із газопостачальником перекласти на керівництво КП "Міськтепловоденергія".

Також з огляду на коментарі у соціальних мережах, "Міськтепловоденергія" зазначає: 

КП "Міськтепловоденергія" не має жодного наміру підбурювати чи хвилювати громадськість або поширювати будь-які неправдиві повідомлення. Єдина наша мета - довести до відома громади міста, депутатів та міського голови інформацію про реальний стан справ на комунальному підприємстві. Тому, не можемо не відреагувати на звинувачення з приводу поширення інформації, яка начебто не відповідає дійсності. Адже повідомлення про те, що у зв’язку з рішенням міського голови, КП "Міськтпловоденергія" не змогла вчасно розрахуватись за спожитий газ підтверджується відповідними офіційними листами газопостачальної організації. Більше того, підприємство й надалі продовжує отримувати попередження про можливість відключення подачі газу до котелень. Зокрема, за станом на 16 грудня КП "Міськтепловоденергія" отримала офіційний лист від ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"" про припинення постачання газу шляхом виключення з 01.01.2022 р. з Реєстру споживачів компанії. Як зазначено в тексті листа, заборгованість КП "Міськтепловоденергія" з оплати вартості фактично спожитого у жовтні природного газу, становить 5 млн грн. Саме таку суму підприємству виділили депутати міськради, однак вчасно отримати ці кошти не дозволило одноосібне рішення міського голови Михайла Посітка.

Читайте також: "Студентка кам'янецького вишу стала абсолютною чемпіонкою світу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, місто змінюється на краще.
61,9%
Ні, місто занепало.
28,0%
Не визначився/лася, як на мене, ні краще, ні гірше.
10,1%
#котельні #газ #звільнення #комунальне підприємство #міський голова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...