• Головна
  • НСЗУ заплатила лікарням Хмельниччини понад 32 млн грн за лікування COVID-19 у ІІІ кварталі 2021 року
23:58, 6 грудня 2021 р.

НСЗУ заплатила лікарням Хмельниччини понад 32 млн грн за лікування COVID-19 у ІІІ кварталі 2021 року

Фото: мережа Інтернет

Фото: мережа Інтернет

Лікування пацієнтів з COVID-19 оплачує Національна служба здоров’я. Для пацієнта медична допомога у стаціонарі безоплатна.

1249 пацієнтів з ковідом були госпіталізовані в Хмельницькій області з липня по вересень 2021 року. З них 371 у легкому стані, 810 у середньому та 68 - важкому. За їх лікування НСЗУ заплатила більше 32,6 млн грн 8 лікарням області. Стаціонарну допомогу пацієнтам в цей період надавали 33 медичні команди, інформує НСЗУ.

Станом на сьогодні в області вже 22 лікарні мають договір з НСЗУ на госпіталізацію пацієнтів з ковідом. НСЗУ укладає договори лише з тими лікарнями, які входять у визначений перелік для госпіталізації та відповідають вимогам.

Лікування пацієнтів з COVID-19 у медзакладах в стаціонарних умовах є безоплатним. У тому числі і ліки, передбачені протоколом лікування COVID-19 та Національним переліком лікарських засобів.

Зокрема, безоплатними є:

  • огляд, тестування на COVID-19;
  • вся подальша медична допомога. В тому числі киснева підтримка, інтенсивна терапія та підключення до апаратів ШВЛ та ЕКМО;
  • вся діагностика та аналізи;
  • ліки та знеболення.

Найефективнішим способом запобігти важкому перебігу коронавірусної хвороби і госпіталізації є вакцинація. Вона також безоплатна і входить у Програму медичних гарантій.

За даними електронної системи охорони здоров’я, за третій квартал 2021 року в області провакциновано 169 404 осіб, з них двома дозами 122 970.

За проведення вакцинації проти ковіду медзакладам також платить НСЗУ. Так, з липня по вересень за цим напрямом заклади Хмельницької області отримали 10,7 млн грн.

Для того, щоб щепитися від COVID-19 не потрібна декларація з сімейним лікарем. Пройти вакцинацію від коронавірусу можна у будь-якому зручному пункті щеплення. Шукайте пункти щеплення на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Національна служба здоров’я — прозорий закупівельник медичних послуг. Кожен може в реальному часі слідкувати за діяльністю НСЗУ на сайті служби або ознайомитися з квартальними та річними звітами. Звіт за третій квартал роботи у 2021 році: https://nszu.gov.ua/storage/files/3qrt2021-report.pdf.

Читайте також:"Парламент схвалив зміни до Податкового кодексу. АМУ відстояла інтереси громад".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#НСЗУ #коронавірус #виплати #фінансування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Оперативна інформація про COVID-19 (коронавірус) на території міста Кам'янець-Подільський та Кам'янець-Подільського району. "3849.com.ua" працює для вашої безпеки.
Оголошення
live comments feed...