• Головна
  • В Україні стартувала Школа Кар'єрного Консультанта
11:24, 15 листопада 2021 р.

В Україні стартувала Школа Кар'єрного Консультанта

Зображення: мережа Інтернет

Зображення: мережа Інтернет

В рамках Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри "Обери професію своєї мрії", який вже охопив учнів 7-11 класів всіх шкіл України та їх батьків, долучаються вчителі шкіл та закладів професійно-технічної освіти, шкільні психологи та всі охочі опанувати основи кар’єрного консультування.

Професія Кар’єрний консультант (радник) – це нова, але вкрай затребувана спеціальність, яка є професією майбутнього, – пояснює виконавча директорка Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав, – в США, Канаді та країнах ЄС кар’єрні радники користуються великим попитом, як серед підлітків, так і серед дорослих людей, адже у сучасному світі, у середньому, людина змінює свою професію декілька разів за життя.

Школа Кар’єрного Консультанта – це офіційна програма підвищення кваліфікації, яку запроваджує Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" Міносвіти спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та компанією "HRyou" за підтримки Радника – уповноваженим Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’ї Герасимчук. Модель навчання – змішана (blended learning) система, яка ефективно поєднує мультимедійні електронні курси у форматі SCORM з практичними тренінгами, які проведе відома українська кар’єрна радниця, яка консультує підлітків з різних країн світу – Ганна Різніченко, інформує пресслужба Асоціації Інноваційної та цифрової освіти.

Випускники даної програми отримають 1 кредит ЄКТС (30 навчальних годин), а головне – практичні знання та навички проведення консультацій щодо вибору підлітками найкращої професії, підготовки до співбесіди в компанії своєї мрії тощо, – говорить директор Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков, – на базі Школи Кар’єрного Консультанта ми створимо професійну мережу для подальшої комунікації між фахівцями та залучення все більшої кількості вчителів та психологів до профорієнтаційної роботи, як в навчальних закладах, так і за їх межами.

Розпочати навчання у Школі Кар’єрного Консультанта можна тут, пройшовши просту та швидку реєстрацію. Навчання – безплатне.

Читайте також:"Фахівці сервісного центр МВС фіксують у Хмельницькій області водіїв з підробленими документами".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#консультування #школа #підлітки #професія #навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...