• Головна
  • Студенти кам'янецького коледжу отримали премію у розмірі 15 тисяч гривень
11:25, 3 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Студенти кам'янецького коледжу отримали премію у розмірі 15 тисяч гривень

Фото: Інтернет-джерела

Фото: Інтернет-джерела

Кам'янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну став переможцем обласного відкритого архітектурного конкурсу.

28 жовтня відбулось засідання журі обласного відкритого архітектурного конкурсу на кращу ескізну пропозицію облаштування пам’ятного місця на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в російсько-українській війні за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під головуванням Фенцура Василя Володимировича – архітектора, генерального директора Національного історико-архітектурного заповідника "Кам’янець".

Секретар журі Ірина Дунаєвська, начальник відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації, головний архітектор області, доповіла на засіданні, що всього для участі у конкурсі було подано 7 заявок з міст Харків та Кам’янець-Подільський. Вчасно до 18 жовтня надійшло 4 ескізних проєкти з міст Харків та Кам’янець-Подільський, анонімність яких не порушено і які відповідають вимогам та умовам конкурсу. Ескізні проєкти брали участь у конкурсі під шифрами 105520, 147764, 408012, 997866.

Уважно розглянувши ескізні проєкти, журі вирішило не присуджувати жодному з представлених ескізних проєктів 1 (першу) та 2 (другу) премії, повідомляє пресслужба Хмельницької ОДА.

Третю премію з виплатою 15 тис. грн присуджено проєкту 997866, який став переможцем конкурсу. Це робота авторського колективу за участі студентів відділення архітектури та дизайну Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури і дизайну Іванів Дарії Дмитрівни та Кирилюк Каріни Віталіївни під керівництвом Вапнічна-Чорної Віри Павлівни, викладача кафедри містобудування та архітектури.

Журі рекомендувало замовнику до реалізації проєкт авторського колективу-переможця. Запропоновано створити робочу групу щодо консультацій, надання та опрацювання пропозицій до проєктно-кошторисної документації переможця конкурсу для максимального втілення ідеї високомистецького, архітектурного вирішення даної композиції, оскільки проєкт потребує доопрацювання.

Читайте також: "На Кам'янеччині через несправність пічного опалення горів будинок".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ви провакцинуєтесь тому що?
проголосували 242 відвідувачів
Хочете себе захистити.
41,7%
Щоб мати можливість подорожувати.
5,8%
Вимагають на роботі.
18,2%
Щоб відвідувати розважально-спортивні заклади.
2,9%
Не вакцинуватимусь.
31,4%
#коледж #будівництво #архітектура #дизайн #переможець #архітектурний конкурс #виплата #премія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...