• Головна
  • У міськраді обговорили роботу закладів освіти, ринків та бізнесу в умовах "червоної" зони
15:50, 29 жовтня 2021 р.

У міськраді обговорили роботу закладів освіти, ринків та бізнесу в умовах "червоної" зони

На фото Михайло Посітко. Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

На фото Михайло Посітко. Фото: Кам'янець-Подільська міська рада

Сьогодні, 29 жовтня, відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний було винесено питання про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Кам’янець-Подільської міської територіальної громади.

Під час засідання начальник управління охорони здоров'я Юрій Пливанюк озвучив статистику захворюваності станом на сьогодні:

У Кам'янці-Подільському хворих - 917. Госпіталізовано - 182. Більшість розміщено у Кам'янець-Подільській міській лікарні та інша частина, що лікується на території районної лікарні. Таким чином, ми не досягли піку захворюваності, на жаль, він тільки розпочинається. На амбулаторному лікуванні - 735. Летальна цифра по місту - 259. За тиждень - 12. Загалом, це ті загальні цифри, які говорять про те, що зростає захворюваність.

Темпи вакцинації по місту тримаються на достатньо високому рівні. Можливо це допоможе змінити ситуацію. Якби ми раніше ввели це адміністративно, ми б не мали таких цифр, як на сьогодні. Ситуація є напруженою і я мушу сказати, що розглядаються варіанти додатково розгортання ліжок, тому що зможемо не в контролювати ситуацію. Це, якщо коротко по захворюваності.

Щодо вакцинації, то на добу тенденцію до зростання вакцинації одною дозою - 820 осіб, другою дозою - 177. Практично, добова кількість осіб по місту, які отримують щеплення досягає тисячу осіб. Був би цей темп місяці-два тому, ми б не були у "червоній" зоні, але маємо те, що маємо.

Міський голова Михайло Посітко підняв питання щодо відновлення навчання у школах, за умови повної вакцинації працівників.

На що, відповів начальник управління освіти і науки Сергій Мельник:

На останній нараді кількість вакцинованих була - 86%. То станом на сьогодні - це 99,3% від загальної кількості працівників. Крім цього, у нас 5% - це ті особи, які мають протипокази або на цей момент захворіли на ковід й мають довідку на відновлення на 180 днів. На жаль, є список людей, які ще не вакциновані. Також, на сьогодні, вже є три заклади освіти (13 школа, 11 школа та Рихтівська школа), які 100% зможуть працювати, адже у них увесь педколектив є вакцинованим. Думаю, що до кінця дня таких закладів буде набагато більше. Заклади освіти готові прийняти дітей, якщо буде рішення комісії про відновлення навчання, то ми сьогодні вмикаємо опалення і на понеділок буде нормальна температура.

Отож, комісія не вводила будь-яких додаткових обмежень, а керувалася правилами, встановленими на рівні держави:

  • З 1 листопада дозволено навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, за умови вакцинації 80% працівників. Навчання 5-11 класів можливе, за умови вакцинації повним курсом 100% працівників. 
  • Ринки (продовольчі та непродовольчі), а також магазини, кафе, ресторани, кінотеатри, басейни, розважальні заклади працюють відповідно до постанови Кабміну №1236. Обмеження на їхню роботу не встановлюються за умови наявності у відвідувачів і працівників COVID-сертифікату.

Читайте також: "Кам’янчанка стала головним освітянином Хмельницької області".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ви провакцинуєтесь тому що?
проголосували 242 відвідувачів
Хочете себе захистити.
41,7%
Щоб мати можливість подорожувати.
5,8%
Вимагають на роботі.
18,2%
Щоб відвідувати розважально-спортивні заклади.
2,9%
Не вакцинуватимусь.
31,4%
#коронавірус #пандемія #ковід #карантин #обмеження #щеплення #вакцина #навчання #школа
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Оперативна інформація про COVID-19 (коронавірус) на території міста Кам'янець-Подільський та Кам'янець-Подільського району. "3849.com.ua" працює для вашої безпеки.
Оголошення
live comments feed...